Güncel
Giriş Tarihi : 24-05-2023 09:46   Güncelleme : 24-05-2023 09:57

Devrim niteliğinde icraatlar

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor

Devrim niteliğinde icraatlar

28 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için çalışmalarına devam eden AK Parti İlimiz Milletvekili İbrahim Yurdunuseven yaptığı açıklamada, “Devrim niteliğinde icraatlarla ülkemizin ve Afyonkarahisar'ımızın her bir köşesini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ilmek ilmek işledik. Bunu artık yediden yetmişe tüm milletimiz çok iyi biliyor. Devrimcilik, sol elini kaldırarak, üç tane slogan atarak olmaz. Asıl devrimcilik, Millet için gecesinden gündüzünden feragat ederek her yeni güne bir hizmet fikri ile ülkeyi büyüterek olur. Recep Tayyip Erdoğan bu Milletin hakiki devrimcisidir! Attığı adımlarla, başlattığı ve tamamladığı icraatlerle bu ülkeyi yüzyıl ileriye götürmüştür. Bugün Orta Asya'dan Kafkaslara kadar, Balkanlar'dan Çin'e kadar dünyanın merkezini Türkiye'ye getiren isim Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bütün bu hizmetlerin ve Cumhurbaşkanımıza olan sevginin temelinde önce milletimiz ile hemhal olmak yatıyor” dedi.

KURU LAF KALABALIĞI

Milletvekili Yurdunuseven, “Bizler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşları olarak tıpkı onun gibi her türlü konfordan feragat ederek hemşehrilerimizle bir araya geliyor Afyonkarahisar'ımız için rota belirliyoruz. Afyonkarahisar Kamyon Garajında da esnaflarımızla buluştuk, sorularını yanıtladık. Biz de kuru laf kalabalığı, çarşı pazar ortasında çığırtkanlık olmaz. Biz yapacağımız işi konuşuruz. Nitekim gerçekleştirdiğimiz icraatler bunun kanıtıdır. Bu icraatleri Afyonkarahisar sokaklarında gezen birinin görmemesi imkansız. Afyonkarahisar'ımızda yaz kış her sezon çeşitli dallarda sporcu ve turisti ağırlıyoruz. Yine 81 ilden gelen sporcularımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Okçuluk Türkiye İl Seçmelerinin açılışını da gerçekleştirdik. Bu tür faaliyetlerle Afyonkarahisar'ımızla tanışan bütün vatandaşlarımız çok memnun kalıyor ve mutlaka bir kez daha şehrimizde ağırlıyoruz” dedi.

İHTİYAÇLARI İYİ BİLİYORUZ

“20 Yıl önceki Afyonkarahisar'a bakarsak bunun Afyonkarahisar için bir devrim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz” diyen Yurdunuseven, “Bütün bunları Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin destekleri sayesinde gerçekleştiriyoruz. Bu minvalde Ataköy Pazar Yeri'nde 14 Mayıs'ta bizlere desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimizle ve esnaflarımızı ziyaret ederek teşekkürlerimizi ilettik. Her mahallemizin ihtiyaçlarını kalem kalem biliyoruz. Vatandaşlarımızın müsterih olsun. Hepsi birer birer ivedilikle çözülecek. 14 Mayıs 28 Mayıs zaferinin habercisiydi. Ancak yine de rehavete kapılmadan tüm hemşehrilerimizi bir kez daha sandıklarda gerekeni yapmaya davet ediyorum” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

ODAK GAZETESİODAK GAZETESİ