Güncel
Giriş Tarihi : 26-05-2023 10:59

Aynı kefede değiliz

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven yazılı bir basın açıklaması yayımladı. Milletvekili Yurdunuseven, “Bu şehirde yapılmış ve yapılacakları bilmek bir kenara dursun tek bir vaadi olmayanlarla biz aynı kefede değiliz”

Aynı kefede değiliz

AK Parti İlimiz Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ziyaretlerine devam ediyor. Milletvekili Yurdunuseven, “Yaklaşık 2 aydır süren seçim çalışmalarımızın neredeyse tamamını hemşerilerimizle beraber olmaya ayırdık. 6 Şubat depremiyle sarsılan ve yanan yüreklere matem havamıza zarar gelmesin diye yüksek ihtimam gösterdik. Biz zaten sadece bu seçim çalışmalarında değil her zaman sahada yerinde tespit yerinde çözüm anlayışıyla çalışıyoruz. Bu yüzden de hemşerilerimizin taleplerini ihtiyaçlarını gerek gecesini gündüzüne katan teşkilatlarımız gerekse kendimiz sahada bizzat  tespit ediyoruz. Velhasıl kelam seçim sürecinde sahaya çıkıp yalnızca iftira atmak, bu şehirde yapılmış ve yapılacakları bilmek bir kenara dursun tek bir vaadi olmayanlarla biz aynı kefede değiliz. Bunlara cevap vermekle de vakit kaybedemeyiz” dedi.

YOLA DEVAM EDECEĞİZ

“Herşey ortada gün gibi duruyor ve çok şükür ki milletimizde bunu çok net bir şekilde görüyor” diyen Yurdunuseven, “Ülkemizin geleceğinin her bir vatandaşımızın ellerinden geçtiğini biliyoruz. Bu bilinçle vatandaşlarımızla istişare ediyor gerekeni Ankara’da dile getiriyoruz. 21 Mücadele ve hizmet dolu yılın ardından koltuk değneklerini atıp yürüme hatta koşma vakti geldi. Türkiye Yüzyılı olarak adlandırdığımız bu vakte hemşerilerimizle, esnaflarımızla birlikte omuz omuza giriyoruz. Yine bu doğrultuda Kapalı Pazar Yeri’nde hemşerilerimiz ve esnaflarımızla buluştuk. 14 ve 28 Mayıs’ı, Türkiye Yüzyılı’nı konuştuk. Sahipata Mahallesi’nde ve Çakıcı Petrol civarındaki esnaflarımızın taleplerini dinledik. Hane Ziyaretleri programımız kapsamında Akmescit Mahallesi’nde hemşerilerimizle bir araya geldik. Bizim gayretimiz de gayemiz de belli. Bizler bu şehrin sokaklarında büyüdük. Gencinden yaşlısına herkes bizim ne olduğumuzu bilir. Hamdolsun bugüne kadar biz hemşerilerimizi hiç yanıltmadık. Yeniden doğru adımlarla yola devam edeceğiz.” HABER: FADİME ÖZKARAN

ODAK GAZETESİODAK GAZETESİ