İlçeler
Giriş Tarihi : 26-05-2023 11:02   Güncelleme : 26-05-2023 11:21

Çöl, canlı yayında konuştu

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı Belediyesi tarafından sosyal medyada gerçekleştirilen canlı yayında, Cumhurbaşkanlığı seçimi, gündemle ilgili konular ve vatandaşlardan gelen soruları cevapladı

Çöl, canlı yayında konuştu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Sandıklı Termal Otel'de gerçekleştirilen canlı yayındaki programa ilk olarak Termal Otel'de bulunduklarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, burada yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı ilçesinden güzel bir oy oranı yakaladıklarını ifade ederek, kendilerini destekleyen ve bu bağlamda emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

GENÇLERİMİZE ÖNEM VERİYORUZ

İlçeden uzun bir süre sonra Milletvekili çıktığını hatırlatan Başkan Çöl, bu konu hakkında çok gurur duyduklarını ve memnun olduklarını ifade ederek, Sandıklı ilçesine gelen yatırımları almak noktasında daha avantajlı olacağına dikkat çekti. Sandıklı ilçesinin Cumhurbaşkanına sahip çıktığını ifade eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, ilçeden oy alarak bizleri böleceklerini iddia eden kişilere en güzel cevabı halkın verdiğini söyledi. 30 yaşında Belediye Başkanı olmuş birisi olarak AK Parti’nin gençlere ne kadar büyük destek verdiğini belirten Başkan Mustafa Çöl, Afyon’da en yüksek oyla Belediye Başkanı olduğunu hatırlatarak, en fazla genç milletvekili çıkaran partinin AK Parti olduğunu dile getirdi.

YAZIN FESTİVAL YAPACAĞIM

Son zamanlarda depremzede vatandaşlara muhalefet tarafından yapılan yanlış söz ve yaptırımların son derece çirkin ve kabul edilemez olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, “Kendilerine oy vermeyenlere hizmet yapmamak bu muhalefetin en büyük yanlışlarından birisi olmuştur. Defne ilçesinde muhalefet partisi kazandı ama AK Parti hükümetimiz tarafından buraya tam teşekküllü bir hastane açılışı yaptık” dedi. Bu düsturun kendilerine Cumhurbaşkanından miras kaldığını ifade eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, “Kimse Mustafa Çöl’ü sevmek zorunda değil ama Mustafa Çöl herkese hizmet etmek zorunda, anlayışıyla siyaset yapıyoruz. Oy versin vermesin herkese hizmet vermek zorundayız. Açılışlarını yapmak için beklediğimiz projeler var inşallah Temmuz ayından itibaren çok güzel projeleri vatandaşlarımız ile buluşturmak için hazırlıklarımızı yapıyoruz” dedi.  Yazın festival yapacağını belirten Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, konserler vereceğini ifade etti.

500 ÖĞRENCİYE BURS

SANJET A.Ş yönetim kurulu ile bir toplantı yaptıklarını belirten Başkan Çöl, “Bu sene 500 öğrencimize burs vereceğiz. Sandıklıspor ve Kumalarspor’a bu sene destek vermeye devam edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl canlı yayında hemşehrilerinden gelen sorulara da içtenlikle cevap verdi. Akdağ’da bulunan butik otelimizin en kısa zamanda faaliyete gireceğini belirten Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, yaz ayları için çok yoğun bir istek olduğunu belirtti. Başkan Çöl, canlı yayının sonunda 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için, 14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi büyük bir destek beklediklerini ifade ederek, bu bağlamda bütün hemşehrilerine teşekkür etti. HABER: BETÜL ÖZDEMİR

ODAK GAZETESİODAK GAZETESİ