İlçeler
Giriş Tarihi : 27-05-2023 09:14   Güncelleme : 27-05-2023 09:23

“Yeter ki sizlerin gülen yüzü solmasın”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Özel Ülkü Yatılı Bakım Merkezi'ni ziyaret etti. Koyuncu: “Sizlerin yüzünüzün gülüyor olması bizleri mutlu ediyor.”

“Yeter ki sizlerin gülen yüzü solmasın”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Özel Ülkü Yatılı Bakım Merkezi'ni ziyaret ederek buradaki engelli ve yaşlı vatandaşlarla bir araya geldi. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızla tek tek ilgilenerek hatırlarını soran Başkan Koyuncu bakımevi sakinlerine hayırlı ve sağlıklı ömürler dileyerek, onlarla bir süre sohbet etti.

BİZLER İÇİN KIYMETLİSİNİZ”

Bakımevi sakinlerinin kendi elleriyle yaptığı hediyeleri alan Koyuncu; "Sizleri gelip ziyaret etmek, halinizi hatırınızı sormak istedik. Sizlerin yüzünüzün gülüyor olması bizleri mutlu ediyor. Bir aile ortamı gibi birlikte yaşamaya devam edeceğiz. Emirdağ Belediyesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Yeter ki sizlerin gülen yüzü solmasın. Bizler için kıymetlisiniz” ifadelerini kullanarak hediyeler için teşekkür etti. Ziyaretlerinde Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya Belediye Meclis Üyesi Yüksel Arıkanlı ve AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Süleyman Kocabıcak eşlik etti. //HABER: FADİME ÖZKARAN

 

ODAK GAZETESİODAK GAZETESİ