Advert

BUDA SATIRLI SERVİS ŞOFÖRÜ

Afyonkarahisar’da Türkiye’nin önde gelen yemek siparişi firmasının kuryeliğini yapan Muhammed Mustafa Ateş, servis şoförlüğü yapan Galip S. tarafından önce araç ile sıkıştırıldı, daha sonra kendisini uyaran kuryeye satır çekerek, ölümle tehdit etti

BUDA SATIRLI SERVİS ŞOFÖRÜ
BUDA SATIRLI SERVİS ŞOFÖRÜ Admin
Bu içerik 223 kez okundu.

Türkiye’nin önde gelen yemek sipariş firmasının hem il temsilciliğini hem de kuryeliğini yapan 26 yaşındaki Muhammed Mustafa Ateş, paket servis götürdüğü sırada Adnan Menderes Bulvarı üzerinde 03 S 0239 plakalı otobüste servis şoförlüğü yapan Galip S. tarafından önce araç ile sıkıştırılmak istendi. Yaşanan olayın ardından servis şoförüne tepki gösteren motosiklet kuryesi Ateş, beklenmedik bir tepkiyle karşılaştı.

ÇEVİK KUVVET MÜDAHALE ETTİ

Servis Şoförü Galip S., genç kuryeye, “Gel buraya ne olacağını görürsün, seni gebertirim, öldürürüm” diyerek otobüs içerisinde bulunan satırı çıkarak tehdit etti. Yaşanan olayın şokunu uzun süre atlatamayan Ateş, tesadüfen olay yerinden geçen Çevik Kuvvet Ekiplerinin müdahalesinin ardından emniyete giderek şikayetçi oldu.

SATIR KOLTUĞUN ALTINDA ÇIKTI

Çevik Kuvvet ekiplerinin müdahalesinin ardından durdurulan Servis Şoförü Galip S’nin kullandığı otobüsünün içerisinde arama yapıldı. Yapılan aramada koltuğun altında satır ele geçirildi. Bu durum karşısında servis şoförü Galip S. motosikletli kuryeyi otobüs ile sıkıştırmadığı ve tehdit etmediğini söyleyerek, yaşanan her şeyi inkar etti.

ODAK HABER MERKEZİNE ANLATTI

Yaşanan olayı ODAK Haber Merkezine anlatan Kurye Muhammed Mustafa Ateş, şunları söyledi: “Ben Türkiye genelinde internet üzerinde alışveriş yapılan bir sitenin Afyonkarahisar Temsilcisi olarak çalışmaktayım.  Perşembe günü motosikletim ile sipariş götürdüğüm sırada 03 S 0239 plakalı servis otobüsünün sürücüsü Galip S.,  bir anda otobüsü üzerime sürerek beni sıkıştırmaya başladı. Duruma tepki gösterince de bana otobüsün içerisinde bulunan satırı göstererek, tehdit etti” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#yemeksiparişifirmasıkuryeliği #motosikletkuryesi #Afyonkarahisar #tehdit #sıkıştırma

#yemeksiparişifirmasıkuryeliği #motosikletkuryesi #Afyonkarahisar #tehdit #sıkıştırma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni bina yapılacak
Yeni bina yapılacak
AŞI SIRASI SENDE
AŞI SIRASI SENDE