Advert

Reform kriz demek

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, yaptığı açıklamada Türk Lirasının Dolar karşısında değer kaybı ve Merkez Bankası Başkanı değişikliği ekseninde iktidara sert eleştirilerde bulundu

Reform kriz demek
Reform kriz demek Admin
Bu içerik 47 kez okundu.

Demokrat Parti Genel Başkanı İlimiz Milletvekili Gültekin Uysal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açılamada piyasalardaki alt üst oluşun sorumlusu olarak iktidarı eleştirerek ; “AKP/Recep Tayyip Erdoğan yönetimindeki bir Türkiye’de ‘reform=kriz’ demektir” diye konuştu.Uysal Recep Tayyip Erdoğan Liderliğindeki AK Parti yönetiminin ülkedeki dini ve milli değerleri ifade eden kavramların içini boşalttığına vurgu yaparak “REFORM adı altında atacakları her adımın merkezinde millet ve devletimizin değil AKP/Recep Tayyip Erdoğan’ın bekası olacaktır” dedi.

BİTTİNİZ 

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal şunları ifade etti:“Reform=kriz demek. Patron çıldırınca, Akıl ve sorumluluk piyasaya kaldı!AKP/Recep Tayyip Erdoğan yönetimindeki bir Türkiye’de ‘reform=kriz’ demektir. Çünkü reform adı altında atacakları her adımın merkezinde millet ve devletimizin değil AKP/Recep Tayyip Erdoğan’ın bekası olacaktır.İçi boş dışı şekerli laflardan medet umuyorsunuz. Bittiniz. Şimdi de manifesto açıklayacaklarmış kongrede! AKP’nin bayraklaştırdığı dini, milli ne kadar değer varsa reform, yeni anayasa, yeni ekonomi programı, yeni Türkiye vb her tür kavramın da içini boşalttınız. Hala içi boş dışı şekerli laflardan medet umuyorsunuz. Bittiniz” dedi.

#odakgazetesi #receptayyiperdoğan #gültekinuysal #siyaset #dolarartışı #merkezbankası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi