ŞEHRİN BAŞKANINDAN İKİ KONAK

Vali Gökmen Çiçek’in hanımefendi eşi Sümeyra Çiçek’in koordinasyonunda başlatılan Kadın Kültür Evleri projelerine Afyon Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ten müthiş bir destek geldi. Afyon Belediyesi şehir merkezinde iki konağı restore ederek Kadın Kültür Evi projesine dahil edecek. Konaklar Valilik ve Belediye tarafından oluşturulacak kooperatif vasıtasıyla kadınlara gelir getirecek

ŞEHRİN BAŞKANINDAN İKİ KONAK
ŞEHRİN BAŞKANINDAN İKİ KONAK Admin
Bu içerik 80 kez okundu.

Kadın Kültür Evleri, Sümeyra Çiçek projesi

Vali Gökmen Çiçek’in ilimizde göreve başlamasının hemen ardından hızlı bir şekilde tüm ilçelerimizde başlatılan Kadın Kültür Evleri projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Vali Gökmen Çiçek’in hanımefendi eşi Sümeyra Çiçek’in koordinasyonunda devam ettirilen Kadın Kültür Evleri projelerine Afyon Belediyesi de şehir merkezindeki iki konağı tahsis ediyor.

Başkan Zeybek’ten Çiçek Ailesine teşekkür

Mareşal Fevzi Çakmak ve AK Mescit Mahallelerindeki iki konağın restorasyonunun yapılmasının ardından Kadın Kültür Evi olarak açılacağını belirten Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ‘Valimiz ve değerli eşinin İlimizdeki Kadınlar için başlattıkları bu projeye tam destek veriyoruz. Bu konakların tüm eksikliklerini gidereceğiz ve daha sonra teslim edeceğiz. Hem Valimize, hem de değerli eşi Sümeyra Çiçek hanımefendiye bu güzel proje için teşekkür ediyoruz’ dedi.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET IŞIK

 

#odakgazetesi #mehmetzeybek #gökmençiçek #kadınkültürevi #afyonbelediyesi #sümeyraçiçek #kadın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öncelik iş sağlığı ve iş güvenliği
Öncelik iş sağlığı ve iş güvenliği
Değişim Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Değişim Tüm Hızıyla Devam Ediyor