Advert
Advert
Advert

Ülke genelinde dev operasyon

Emniyet ekipleri tarafından ülke genelinde Kumar Tombala, Oyun Makineleri uygulaması kapsamında eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

Ülke genelinde dev operasyon
Ülke genelinde dev operasyon Admin
Bu içerik 61 kez okundu.

Operasyon ülke genelinde 17 ilçe ve il merkezinde 36 ekip, 82 personel ile 98 işletmeye ve halkın yoğun olarak bulunduğu park, çay bahçeleri vb. yerlerde denetlemelerin yapılmasıyla gerçekleştirildi. Yapılan denetlemeler kapsamında 112 şahıs sorgulandı. Gerçekleştirilen operasyonda ilimiz merkezinde 22 şüpheli şahsa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından adli işlem yapıldı.

Operasyon kapsamında gece saatlerinde ilimiz Erenler Mahallesi’nde bir adreste kumar oynandığı tespit edildi. İl emniyet müdürlüğü ekiplerinin arama kararıyla baskın düzenlediği adresete toplam 9 şahsa kumar oynamaktan 12 milyar 24 TL idari para cezası yazılırken  2 şahsa kumar oynatmak için yer temin etmekten adli işlem yapıldı.  Ayrıca 11 şahsa maske takmamak ve sosyal mesafe kuralına uymamaktan idari para cezası uygulandı. Şahıslar hakkında adli süreç devam ediyor. >>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyonemniyet #kumarbazlar #sosyalmesafe #kumarbaskını #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor