Advert

Buruk bayramlaşma

AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı dijital ortamda bayramlaşma programı düzenledi. Video konferans yoluyla gerçekleşen toplantıda AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay teşkilat mensuplarının bayramını kutladı

Buruk bayramlaşma
Buruk bayramlaşma Admin
Bu içerik 68 kez okundu.

Koronavirüs önlemleri kapsamında AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı dijital bir bayramlaşma programı düzenledi. İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, teşkilat mensupları, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez ilçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, diğer ilçe başkanları, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e vekaleten Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, belediye başkanları, İGM Başkanı Burhanettin Çoban ve İGM üyeleri katıldı.

ŞEHİT HABERLERİ GELİYOR

Toplantıda partililerin bayramını kutlayan Başkan Uluçay, “Filistin’de yaşanan olaylar nedeniyle buruk bir bayram geçiriyoruz. Maalesef orada bu mübarek bayram gününde geçen her saat bir şehit haberi alıyoruz. Amaçları sadece kendi topraklarını korumak olan Filistinli kardeşlerimiz İsrail terör örgütünce saldırı ve şiddete uğruyor. Çocuklar, kadınlar, yaşılar katlediliyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tam 19 ülkenin devlet başkanı ile görüşme yaparak Filistin konusunda harekete geçme çağrısı yaptı. Dünyayı İsrail zulmüne karşı ayağa kaldırmak için yoğun diplomatik çabalar gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız ve Türkiye sonuna kadar Filistin’in yanında olacaktır” dedi. Video konferans yoluyla gerçekleşen bayramlaşma programında milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkan Vekili Süleyman Karakuş, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İGM Başkanı Burhanettin Çoban da teşkilat mensuplarının bayramını kutladı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#HüseyinCeylanUluçay #İbrahimYurdunuseven #AKParti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehidimiz dualarla anıldı
Şehidimiz dualarla anıldı
Kabul mektubu geldi
Kabul mektubu geldi