Advert
Advert

BABACAN ATSO’YU ZİYARET ETTİ

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Afyonkarahisar’daki programı çerçevesinde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti

BABACAN ATSO’YU ZİYARET ETTİ
BABACAN ATSO’YU ZİYARET ETTİ Admin
Bu içerik 69 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Emin Ekmen, Selma Aliye Kavaf ve Sadullah Ergin, DEVA Partisi Kurucu Üyesi Hatice Dudu Özkal ve DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık’ın yer aldığı ziyarette ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Meclis Kâtip Üyesi Osman Erdem, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey ile TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan hazır bulundu.

AFYON EKONOMİSİ KONUŞULDU

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Meclis Kâtip Üyesi Osman Erdem, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey ile TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, DEVA Partisi’nin sivil toplum kuruluşları ile yaptığı toplantıya da katıldı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#alibabacan #devapartisi #ATSO #TOBB
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı