Advert
Advert

TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLARINA LEZZET PAKETİ

Gastronomi alanında tanıtım çalışmalarına devam eden Afyonkarahisar Belediyesi, daha önce 81 ilin Valisine, Belediye Başkanına, Milletvekillerine ve büyükelçilere gönderdiği lezzet paketlerine bir yenisini daha ekledi

TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLARINA LEZZET PAKETİ
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLARINA LEZZET PAKETİ Admin
Bu içerik 75 kez okundu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in talimatı, Vali Gökmen Çiçek'in destekleriyle bu kez de Afyonkarahisar'dan Türkiye’nin ekonomisine yön veren 81 ilin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarına yöresel ürünlerimizin yer aldığı lezzet paketi gönderildi.

Şehrimizin seçkin markalarının ürettiği, tescilli lezzetlerden oluşan lokum, sucuk, patatesli köy ekmeği ve haşhaşın bulunduğu hediye paketleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Gastronomi Birimi tarafından hazırlandı.

ÜRETİCİLERİMİZİ VE GASTRO EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUM

Gastronomi ekibinin ciddi bir tanıtım atağında olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, daha önce de bu lezzet paketlerinin Milletvekillerine, 130 ülkenin büyükelçilerine, 81 ilimizin Belediye Başkanına gönderildiğini hatırlatarak olumlu dönüşler aldıklarını ifade etti.

Bu noktada Afyonkarahisarlı üreticilerin hiçbir ücret talep etmediklerini hatırlatan Başkan Zeybek, “Gayemiz Afyon’daki yöresel ürünlerimizin tanıtımını daha fazla yaparak üreticilerimize katkıda bulunmak. Bu konuda emeği geçen başta Afyonkarahisarlı üreticilerimiz olmak üzere Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz İhsan Akar ve Gastronomi ekibini emeklerinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

BELEDİYE GASTRONOMİYİ TEK BAŞINA SIRTLANDI

Vali Gökmek Çiçek ise Afyonkarahisar Belediyesi’nin gastronomi işini tek başına sırtlandığına dikkat çekerek Afyon’un ve ürünlerin tanıtımı adına verdiği katkılardan dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve ekibine teşekkür etti. Belediyenin gastronomi alanında durmadan çalıştığını söyleyen Vali Gökmen Çiçek, “Sağ olsun Belediye Başkanımız çok fazla katkıda bulunmamıza rağmen bizi de bu işin içine katıyor. Gastronomi ile ilgili durmadan çalışan Belediye Başkanlığımız şimdi de Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarımıza ürünlerimizi gönderiyor. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ  

#gökmençiçek #afyonbelediyesi #ATSO #mehmetzeybek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı