Bakandan söz aldılar

AK Parti heyeti Ankara’da stratejik bakanlıklardan aldıkları randevularla Afyonkarahisar halkının talepleri için bir bir görüşme yapıyor. Heyet dün Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile bir araya geldi. Heyet Afyonkarahisar halkının talep ve önerilerinin yer aldığı dosyaları Bakan Dönmez’e teslim etti

Bakandan söz aldılar
Bakandan söz aldılar Admin
Bu içerik 102 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve İbrahim YurdunusevenEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile bir araya geldi. Enerji sektörünün temsilcilerinin, vatandaşların ve kamu yararına olan taleplerini ileten heyet Bakan Dönmez’den konunun takipçisi olacağı sözünü aldı.

OLUMLU YANIT ALDIK

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Başkan Uluçay şöyle konuştu; “14 bin kilometrekarelik ilimiz toprakları dahilinde 60 belediyemiz ve 419 köyümüzün emrinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda bize gelen talepleri tek tek dosyalayarak ve üzerinde çalışarak Milletvekilimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e ilettik. Sayın Bakanımız ile oturup her bir talebi tek tek ayrı ayrı görüştük. Mümkün olduğunca bütün taleplerimize olumlu yanıt aldık. Sayın Bakanımızdan, sunmuş olduğumuz dosyalarımızın takipçisi olacağı söyledi. Siyaset işi millete hizmettir. En ücra köyde bile vatandaşın elektriğinin olup olmadığından duyulan sorumluluktur. Biz milletimizin seçimden seçime kapısına giden bir siyasi partinin mensupları değiliz” dedi.

TALEPLERİMİZİ İLETTİK

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya da, “Vatandaşlarımızın her bir talebini büyük bir önem ile değerlendiriyoruz. Bugün bu doğrultuda İlimizin ve vatandaşlarımızın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile alakalı taleplerini İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Bakanımız Fatih Dönmez beye ilettik. Özellikle elektrik trafoları, alt yapı yatırımları ana gündemimizi oluşturdu. İlçelerimizin ve beldelerimizin doğalgaz ile alakalı beklentilerini de sayın bakanımıza ileterek desteğini talep ettik. Sağolsun Sayın Bakanımız konulara çözüm odaklı yaklaşarak, ilimizin sorunlarının çözümü ile alakalı tam destek sözü verdiler” dedi.

YATIRIMLARI MASAYA YATIRDIK

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Komisyonu İbrahim Yurdunuseven ise "AK Partimiz ile ayağa kalkan, birçok yönüyle ön plana çıkarak tam anlamıyla "Marka Şehir" olma yönünde hızla ilerleyen Afyonkarahisar’ımız, bugün sadece ülkemize değil dünyaya da büyük bir ihracat gerçekleştiriyor. Turizm açısından her gün yeni bir gelişme ve katkı ile artık turizm sektöründe de ciddi bir kalkınma hızına ulaşmış durumdayız. Şehrimizin bu üretim ve hizmet gücüne kaynak sağlaması için şehrimizin bir çok farklı noktasında enerji yatırımlarımız sürüyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde ülkeye ve millete hizmet politikasıyla aralıksız yeni proje üretmeyi de sürdürüyoruz. Bu kapsamda ziyaret ettiğimiz ve şehrimizdeki yatırımlarda emeği olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez ile de, gelecek dönem yatırımlar ve elimizdeki kaynaklar üzerine verimli bir görüşme gerçekleştirdik”dedi.  >>ODAK HABER MERKEZİ

#ibrahimyurdunuseven #akparti #hüseyinceylanuluçay #fatihdönmez #aliözkaya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı