Uluçay: Terör örgütü söz konusu olduğunda üç maymunu oynuyorlar! Uluçay: Terör örgütü söz konusu olduğunda üç maymunu oynuyorlar!

Afyonkarahisar, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte başlayan yoğun kar yağışının etkisiyle beyaz örtüyle kaplandı. Kent genelinde karın oluşturduğu görsel şölen, hayatın akışını da etkiledi. Afyonkarahisar Belediyesi kar yağışının ardından harekete geçti.

Karla mücadele konusunda hazırlıklı olan Afyonkarahisar Belediyesine bağlı ekipler, karın başlamasıyla birlikte teyakkuz durumuna girdi. Kar yağışının oluşturduğu olumsuz koşullarla başa çıkabilmek için yoğun bir çalışma içine giren belediye ekipleri, küreme ve tuzlama işlemlerini aralıksız sürdürdü.

Kentteki en önemli ana arterler ve işlek sokaklar ekiplerin önceliği oldu. Vatandaşların günlük yaşantısını olabildiğince az etkilemek için var güçleriyle çaba gösteren ekipler, karın getirdiği zorlukları en aza indirgemek için özveriyle çalıştı. Afyonkarahisar Belediyesinin bu özverili çalışmaları, kentin olumsuz hava koşullarına hızla adapte olmasını sağladı.  

Kaynak: SEDA CAN