İşte Köksal’ın Mal Varlığı İşte Köksal’ın Mal Varlığı

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Erenler Mahallesinde, mahalle sakinleri ile iftarda bir araya geldi.

hüseyin ceylan uluçay

Yoğun katılımın olduğu programda bir konuşma yapan Uluçay, “Her köşesi ayrı bir güzel olan Afyonkarahisar’ımız için onlarca yatırım planımızla geliyoruz. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde her bir projemizi en ince detayına kadar ince eleyip sık dokuduk. Bizler bu çalışmaları yaparken, birileri çıkıyor birkaç cümleyle adaylık sürecini projesiz, plansız, hayali cümlelerle popülist bir yaklaşımla geçiştirmeye çalışıyor. Çünkü Afyonkarahisar için ne hayalleri ne projeleri var. Kısaca Afyonkarahisar halkına bir projeyi bile çok görüyorlar. Milliyetçi – muhafazakâr Afyonkarahisarlı kardeşim, böylelerine geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da asla pirim vermez. İnşallah 1 Nisan’dan sonra bir dakika bile beklemeden sahalara inerek sözünü verdiğimiz projelerimizin ilk kazmalarını vuracağız’’ dedi.

hüseyin ceylan uluçay

‘ALLAH BİZLERİ SİZLERE MAHCUP ETMESİN’

Uluçay, ‘’Bizim hayalimiz, siz kıymetli hemşerilerimize yaşanılabilir bir Afyonkarahisar‘ı sunmak iken, onlar ağustos böceği misali saz çalar giderler. Çünkü onların hayalleri bile bizim tek bir projemize yaklaşamaz, yetişemez ve yanımdan dahi geçemez. İnşallah 1 Nisan sonrası onlar yine bildiğiniz gibi konuşmaya devam ederken, bizler sizlere vadettiğimiz projelerin ilk kazmalarını vuruyor olacağız. Allah bizleri sizlere mahcup etmesin” diye konuştu.  

hüseyin ceylan uluçay

İftar programına AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, Milletvekilli İbrahim Yurdunuseven, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.