Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, kaçak tütün ve makaron satışı yaptığı tespit edilen A.A. ve İ.G. isimli şahısların peşine düştü. Işıklar beldesinde gerçekleştirilen operasyonda, adli makamlardan alınan arama kararına istinaden şüphelilerin ev ve iş yerlerinde detaylı aramalar yapıldı.
"Ele Geçirilen Kaçak Ürünler"
Aramalar sonucunda; 90.800 adet çeşitli markalarda boş makaron, 8.980 adet dolu makaron, 40.327 gram açıkta satılan tütün, 11.200 gram nargile tütünü, 1 adet elektronik sigara, 18 adet elektronik sigara likiti ele geçirilmiştir.
Olayla ilgili adli tahkikat süreci başlatıldığı, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığının kaçakçılıkla mücadelesi kararlılıkla devam ettiği de belirtildi.