Ali Çetinkaya, Cumhuriyet, Dumlupınar, Marulcu ve Zafer  Mahalleleriyle 5 mahalleyi bir araya getirerek iftar programında vatandaşlarla buluşan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay yoğun bir ilgi ile karşılandı.

AK Parti’den 5 mahalleyi bir araya getiren iftar programı!

“BİZLER ESER VE HİZMET SİYASETİ YAPIYORUZ”

İftar programında konuşan Uluçay, mahalle sakinlerinin desteği ile Afyonkarahisar’da bir kez daha AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en yüksek oy oranıyla temsil edeceklerini söyledi. 1 Nisan itibariye de Afyonkarahisar’da gerçekleştireceği 109 projeyi bir bir hayata geçireceğinin altını çizen Uluçay, ‘’Bu noktada ise sizlerle istişare edecek sizlerin gönlüne yatmayan hiçbir işte olmayacağız. Dün olduğu gibi bugün de Türkiye Yüzyılında şehrimize gerçek belediyecilik anlayışı ile hizmet edecek yine bizleriz. Öncelikli hedefimiz ise hemşehrilerimizin talep ve isteklerini gerçekleştirmek olacak. Bizim hemşehrilerimize sunacağımız en büyük referansımız hizmetlerimizdir. Bizler sizlerin karşısına çıkabiliyorsak, 22 yıldır ülkemize ve şehrimize hizmet edebiliyorsak, bu sizlerin desteği ve AK Kadrolarımızın hizmetleri sayesindedir. Bizler birileri gibi sadece konuşup laf üretmiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz’’ dedi.

AK Parti’den 5 mahalleyi bir araya getiren iftar programı!

AFYONKARAHİSAR BOŞ VAATLERE FIRSAT VERMEDİ VERMEYECEK

Yerel yönetimlere bakıldığında Afyonkarahisar’ı sosyal belediyecilikle tanıştıran partinin AK Parti olduğunu söyleyen Uluçay, ‘’AK Parti’mizin kurulduğu bu topraklarda gencinden yaşlısına, kadınından çocuğuna ve gencine kadar her kesimden hemşehrimize hizmet etmek bizim görevimiz. Bu sebeple durmadan yorulmadan çalışacak hizmetlerimize hizmet katacağız. Tabi Afyonkarahisar’ımızda başka konuşan, Ankara’da başka konuşanlar, terörle kol kola girenlere destek olanlar, hizmet değil sadece kuru gürültü yapanlar 31 Mart’ta sandıkta cevaplarını bir kez daha alacaklar. Bundan da şüphemiz yok. Afyonkarahisar’ımızın mert insanları teröriste, kavgaya, boş vaatlere fırsat vermedi vermeyecek” diye konuştu.  

AK Parti’den 5 mahalleyi bir araya getiren iftar programı!

“BİZ KANLICA’YA DEVLET HASTANESİ YAPACAĞIZ DİYORUZ, ONLAR SUSUYOR”

Projeleri arasında yer alan Kanlıca Devlet Hastanesi’ne de değinen Uluçay, “Biz Kanlıca’ya Devlet Hastanesi yapacağız diyoruz, onlar susuyor. Biz TOKİ konutları yapacağız diyoruz, onlar yutkunuyor. Biz trafiği çözeceğiz diyoruz, onlar heykel diyor. Biz Akarçay’ı uzatacağız, daha geniş bir alana yayacağız diyoruz, onlarda tık yok. Bu yüzden biz projelerimizi konuşuyoruz, onlar susmayı tercih ediyor. Çünkü söyleyecek de yapacak da hiçbir şeyleri yok. Afyonkarahisar’da proje sunmaya, yapmaya tenezzül bile etmiyorlar, çünkü Afyonkarahisar halkını yok sayıyorlar, halkımızın oylarını çantada keklik görüyorlar” ifadelerini kullandı.  

TAYTAK, “BEYYAZI'DA BİZLERE İKİ BAYRAM YAŞATTI” TAYTAK, “BEYYAZI'DA BİZLERE İKİ BAYRAM YAŞATTI”

AK Parti’den 5 mahalleyi bir araya getiren iftar programı!

İftar programında Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, Dr. Hasan Arslan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.