Dün ‘AK Parti’de İl Başkanı kim olacak’ başlıklı 11:11 haberimizin ardından, AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ODAK’a konuştu!

Dünkü 11:11 haberimizde, AK Parti Afyonkarahisar önceki dönem İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay'ın Belediye Başkanlığına aday gösterilmesi sonucunda İl Başkanlığına Hüseyin Menteş'in getirildiğini, şimdi ise Genel Merkez tarafından kongreye tek aday olarak gösterilecek kişinin merak edildiği belirtilmişti.

ODAK, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı için kulislerde geçen isimleri araştırdı ve şu ana kadar kulislerde geçen 7 isme ulaştı. ODAK'ın edindiği bilgiye göre isimler şöyle:

1- Hüseyin Sezen

2- Ahmet Koca

Milyonlar harcandı birileri zengin edildi olan tarihi camiye oldu! Milyonlar harcandı birileri zengin edildi olan tarihi camiye oldu!

3- Semai Kaya

4- Burhanettin Çoban

5- Hüseyin Menteş

6- Hüseyin Ceylan Uluçay

7- Onur Çelik

Dünkü 11:11 haberimizden sonra, AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, ODAK'ı ziyaret etti. Ziyarette Karahan, İl Başkanlığına niyetinin olduğunu ve bu konuda parti büyüklerinin ve teşkilatın vereceği karara saygı göstereceğini ifade ederek ‘Bende varım’ dedi.  

Kaynak: FADİME ÖZKARAN