Baştan sona yenilenerek ülkenin dört bir tarafından misafirlerin boş bırakmadığı Sandıklı Termal Otelinde faaliyet gösteren Aquapark, yediden yetmiş yediye kadar bütün vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Yüzme havuzundan doyasıya yararlanan misafirler bunun yanı sıra Aquaparkta da gönüllerince keyifli zaman geçiriyor.

Tehdit suçundan aranıyordu Emirdağ’da yakayı ele verdi! Tehdit suçundan aranıyordu Emirdağ’da yakayı ele verdi!

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl; “Hayalini kurduğumuz bu projeyi gerçeğe dönüştürmek için büyük bir gayret ve emek harcadık. Sandıklı’mızın termal zenginlikleriyle birleşen eşsiz doğasında, ailelerimize keyifli ve unutulmaz anlar yaşatacak bir rekreasyon alanını hizmetinize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Aquaparkımız, sadece Sandıklımızın değil, tüm bölgenin önemli bir cazibe merkezi olmaya aday. Eğlence dolu su kaydırakları, serin sularında ferahlama imkânı ile güler yüzlü personelimizle sizleri burada misafir edecek. Ailelerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımız burada unutulmaz anılar biriktirecek, enerjilerini pozitif bir şekilde harcayacaklar” dedi.

TERMAL SU STRESİ AZALTIYOR

Yeni Aquaparkın sadece eğlenceye yönelik değil, aynı zamanda sağlığa da katkıda bulunacağını söyleyen Başkan Çöl, “Termal sularımızın rahatlatıcı etkisi ile stresten uzaklaşacak, tazelenecek ve günlük koşuşturmacanın ardından dinlenme fırsatı bulacaksınız. Sandıklımıza ve bölgemize değer katan bu tesisin, uzun yıllar boyunca halkımızın hizmetine sunulacak olması beni son derece mutlu ediyor. Ben bu vesileyle; projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hepinizi Aquaparkımıza davet ederek, sevdiklerinizle birlikte keyifli anılar biriktirmenizi temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. >>SAFİYE KALENDER

 

#su #afyonkarahisar #odakgazetesi #aquapark #sandıklı #mustafaçöl #güncel #tatil #turizm

Editör: TE Bilisim