Sandıklı ilçesinde kullanılan ve ömrünü dolduran SANJET aletleri inceleyen Başkan Dr. Mustafa Çöl, yeni sezonda yapılacak olan çalışmaları inceledi. Sandıklı ilçesinin sıcak su ile ısıtma hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla Başkan Dr. Mustafa Çöl, SANJET aletlerinin durumunu incelemek üzere bir çalışma gerçekleştirdi. Yapılan inceleme sonucunda, ilçede kullanılan SANJET aletlerinin ömrünü doldurduğu ve yeni sezonda yapılacak olan çalışmalarda kullanılmak üzere yenilenmeye ihtiyaç duyulduğu tespit edildi.

“Yeni görevinde başarılar diliyorum” “Yeni görevinde başarılar diliyorum”

Başkan Dr. Mustafa Çöl, ilçedeki SANJET ısıtma hizmetlerinin kalitesini artırmak amacıyla yeni sezonda yapılacak olan çalışmaları titizlikle inceledi. Bu kapsamda, SANJET’in ısınma hizmetlerinde kullandığı aletlerinin yenilenmesi ve güncellenmesi kararı alındı.

Başkan Dr. Mustafa Çöl, yaptığı açıklamada, “İlçemizin temizlik ve altyapı hizmetleri konusunda her zaman en iyisini hedefliyoruz.  SANJET aletlerimizin ömrünü tamamladığını gördük ve yeni sezonda daha etkili bir hizmet sunabilmek adına bu aletleri yenileme kararı aldık. İlçe halkımızın daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. \\T.Ö