Muhtarlık binasında talepleri dinleyen Başkan Köksal;  “Seçimden önce söz verdiğimiz gibi, ‘Yerinde tespit, yerinde çözüm’ anlayışı ile her mahallemize ve her semtimize eşit hizmet götüreceğiz.  Hizmetten mahrum kalmış olan tüm mahallelerimiz için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

Ataköy halkının Başkan Burcu Köksal'a olan sevgisi ve desteği, bu anlamlı ziyaretle bir kez daha gözler önüne serilerken Başkan Köksal mahallede yapılacak yatırımlar ve çalışmalar için vatandaşlardan gelen talepleri dinledi, Afyonkarahisar'ı daha yaşanabilir bir kent haline getirme yolunda kararlılıkla ilerlediklerini vurguladı.

KÖKSAL’DAN HALK EKMEK MÜJDESİ

Hem Suçlu Hem Güçlüler! Hem Suçlu Hem Güçlüler!

Çok amaçlı salonun düğün sezonuna yetiştirilmesi talimatında bulunan Başkan Köksal, mahalle sakinlerinin binadan faydalanması gerektiğine işaret etti.

Ataköy’e halk ekmek satış büfesi talebini de geri çevirmeyen Başkan Köksal Yüntaş Genel Müdürü Kemal Doğan’ı aradı. Hem Ataköy, hem de Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerinin ortak kullanım noktasındaki bir bölgede halk ekmek büfesinin konulacağı müjdesini verdi.

Kadın Kültür Evi’ni de ziyaret eden Başkan Köksal, Belediye tarafından yapımı tamamlanan Ataköy Düğün Salonun da incelemelerde bulundu.

ATAKÖY HALKINDAN TAM DESTEK

Ataköy Mahalle Muhtarı Hasan Öz ise Başkan Köksal’a teşekkür ederek “Belediye Başkanı olarak seçilmenizi içtenlikle tebrik ediyorum. Uzun yıllardır sergilediğiniz liderlik ve hizmet anlayışıyla hepimizin takdirini kazandınız. Belediye Başkanlığı görevinizde de aynı azim ve kararlılıkla çalışacağınızdan hiç şüphemiz yok. Mahallemizin refahını, huzurunu ve gelişimini sağlayacak projelere imza atacağınıza olan inancımız tam. Ataköy Mahallesi sakinleri adına, mahallemizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan, halkımızla iç içe ve onların sorunlarına duyarlı bir lider olarak sizi her zaman destekleyeceğimizi belirtmek isterim. Sizin liderliğinizle, daha yaşanabilir, daha modern ve daha huzurlu bir çevreye kavuşacağız” dedi.  

Kaynak: SEDA CAN