"6 Şubat depremlerinde milli yas ilan edilmedi" iddiası yalanlandı "6 Şubat depremlerinde milli yas ilan edilmedi" iddiası yalanlandı

Belediye Başkanı Adnan Öztaş; İlk olarak Cumartesi günü, SANJET A.Ş’nin olağanüstü Genel Kuruluna katılarak Başkanlığını yaptı. Toplantı; Ziraat Odası, Ticaret Odası, Esnaf Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Sebzeciler Odası Başkanları ve Başkan nezdinde temsilcilerinin katılımıyla yapıldı. Öztaş daha sonra Afyonkarahisar Süper Amatör Lig’de grubunu lider tamamlayarak Şampiyon olan ve seneye ilçeyi Bölgesel Amatör Ligde (BAL) temsil edecek olan Sandıklısporun maçını izleyerek, kendilerine kupalarını takdim etti.
ŞAMPİYON TAKIMA YEMEK
Maçın sonunda ise Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Orhan Küçüksağrıcı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet Başkan Öztaş’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Şampiyon Sandıklıspor içen, Hüdai Kaplıcalarında bulunan Şifa Kafe’de akşam yemeği ikram edildi.  Başarının mimarları futbolculara, teknik ekibe, yönetici, idareci ve taraftarlara teşekkür eden Başkan Adnan Öztaş inşallah seneye Bölgesel Amatör Ligde de Sandıklı’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını dile getirdi.  Başkan Öztaş, Cumartesi akşamı son olarak, Atay ve Yıldız Ailelerin nikahlarını kıyarak, genç çiftlere bir ömür yolu mutluluklar diledi. Belediye Başkanı Adnan Öztaş Pazar günü ise; Romen vatandaş Serdar Ula’nın ruhuna ithafen okunan Mevlid-i Şerif programına katılarak yapılan dualara eşlik etti. Öztaş, Kızık Köyünde düzenlenen yağmur duasına katıldı. Son olarak Pazar gecesi, Akin ve Özak ailelerinin nikahlarını kıyan Belediye Başkanı Adnan Öztaş, kendilerine hayırlı ve uğurlu olsun dileklerinde bulundular.

Kaynak: Gamze Koçak