Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, belediye başkanları ve il genel meclis üyesi ile bir araya  Milliyetçi Hareket Partisi  Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, Dişli Belediye Başkanı Ahmet Mert, Özburun Belediye Başkanı Bünyamin Özdemir ve MHP Bolvadin İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Koyuncu ile ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Bolvadin’de korkutan kaza! Bolvadin’de korkutan kaza!

BOLVADİMİZ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”

Toplantı da konuşan MHP Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, “31 Mart yerel seçimlerinin ardından Bolvadin ilçemizde 3’te 3 yaparak önemli bir başarı elde ettik. Belediye başkanlarımız parti rozetlerini çıkararak, ayırmadan ayrıştırmadan kendi bölgelerinde vatandaşlarımıza hizmet etmeye başlamışlardır. Belediye başkanlarımızın seçim öncesi meydanlarda vermiş oldukları sözleri Milletvekili Mehmet Taytak Bey’in büyük destekleri ile kısa zamanda yerine getireceğiz. Bolvadin ilçemizin gelişmesi için birlik ve beraberlik içinde elimizden geleni gayreti sarf edeceğiz. Bugün yapılan istişare toplantısı, ilçemizin geleceği için önemli adımların atılmasına vesile olacaktır" dedi.

Belediye başkanları ve il genel meclis üyesi de toplantıda ilçenin sorunlarını ve potansiyellerini değerlendirerek, ortak akıl ve iş birliği içinde hareket etme kararı aldılar.

Kaynak: Ali KÜÇÜKKARTAL