Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal bu gün düzenlenen  Basın açıklamasında Mehmet Ali Çelebi’ye 34 Trilyonluk Araç Göndermesi yaparak “ Hele hele seçim öncesi AK Parti’ye transfer olup 34 trilyonluk araca binenleri hiç kale almıyorum. Onları görünce aklıma Sevgili Süleyman Demirel geliyor. Demiş ki, ‘Önceden karşıdan bize hakaret ediyordu, şimdi yanımıza aldık biz karşıya hakaret ettiriyoruz’ diye. Mekanı cennet olsun Sayın Demirel’in” dedi.

Milletvekili Olgun; “Lütuf istemiyoruz, herhangi bir taltif de istemiyoruz” Milletvekili Olgun; “Lütuf istemiyoruz, herhangi bir taltif de istemiyoruz”

AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Afyonkarahisar’da düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal'ın  34 milyonluk araç göndermesine Milletvekili Çelebiden  cevap gecikmedi. Milletvekili  Çelebi,” 34 milyonluk araca biniyor iddialarının FETÖ’cülerin iddiaları bunlar. Ben buradan Köksal’a hodri meydan diyorum. Milletvekili olmadan önce ve sonrasındaki mal varlığını açsın göstersin. Ben de açayım banka hesaplarıma kadar her şeyi burada açalım. FETÖ’nün itleri yıldıramaz bizleri’’ dedi.