Evde tuvalet kağıdı biten koşuyor! Migros aktüel ürünler kataloğu Evde tuvalet kağıdı biten koşuyor! Migros aktüel ürünler kataloğu

ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol’un ATSO’nun 6 aylık faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapmasının ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, toplantıyı yönetmek üzere divana davet edildi.

Büyük Bir Gayret (1)

BAYRAMINIZI TEBRİK EDERİM

Toplantıya katılan Meslek Komiteleri üyelerini selamlayan Güzbey, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız, Meslek Komitelerimizden gelen görüş ve talepleri belirli bir sistem içinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve ilgili diğer tüm kuruluşlara iletiyor. Lobi faaliyetlerimizin takibini de Yönetim Kurulu olarak yapıyoruz; mümkün olan en kapsamlı sonuçları almaya çalışıyoruz. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hüsnü Serteser’in üyelerimizin karşılaştıkları sorunların çözülmesi için büyük bir gayret içinde olduğunu da belirtmek isterim. Toplantıya katılımınız için teşekkür eder; Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ederim” dedi.

Gayrett

Konuşmanın ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey ile Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Mühsürler, toplantıda görüş belirten Meslek Komiteleri üyelerinin sorun ve taleplerini not aldı. Güzbey, katılımları dolayısıyla Meslek Komiteleri üyelerine teşekkür ederek toplantıyı kapattı.