Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu, devir teslim töreninin ardından resmen görevine başladı. Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı olarak katıldığı yerel seçimlerden zaferle çıkan Topçu, eşi Aydan Topçu ve beraberindeki heyetle birlikte belediye hizmet binasına geldi.

ODAK yazdı, Özkaya cevapladı! ODAK yazdı, Özkaya cevapladı!

434039574 826866622803710 5726883239717190719 N

Topçu, CHP İlçe Başkanı Av. Ali Arıkan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, partililer ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla çiçeklerle karşılandı. Dinarlı vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği devir teslim merasiminde konuşan Belediye Başkanı Veysel Topçu, duygusal bir konuşma yaparak katılımcılara teşekkür etti.

Topçu, konuşmasında, "Değerli dostlar, başta ilçe başkanımız olmak üzere yaklaşık iki aydır sahadayız. Sizler de sağ olun, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Afyonkarahisar’ın 18 ilçesinde en fazla oy alarak kazanan Belediye Başkanı oldum. Bu gururu sizlerin sayesinde yaşıyorum. Allah razı olsun. Birçok konuşma yaptık ama bu en kıymetlisi en duygusalı. Ben tüm gönül dostlarına, tüm meclis üyelerimize, ilçe başkanımıza minnettarım. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. İnşallah Dinar’a, sizlerle birlikte, sizlerin kıymetli destekleriyle birlikte çok güzel hizmetler yapmak nasip olur. Bugün burada bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize gönülden sevgiler, saygılar sunuyorum. İyi ki varsınız." ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmanın ardından Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu, Başkanlık çıkarak görevine başladı.