2022 yılında Star TV'de yayınlandığı dönemde büyük yankı uyandıran ve reyting rekorları kıran Duy Beni dizisi, sinema filmi oluyor. Yaz sonunda çekimlerine başlanacak olan film için, dizinin sevilen oyuncularına teklif götürüldü.

Genclik Dizisi Duy Beni Sinema Filmi Oluyor 17499781 9061 M

Gençlik dizisi olarak yayın hayatına başlayan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Duy Beni'nin sinema filmi için hazırlıklar başladı. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Süreç Film'in başta dijital platformlar için hazırladığı, ardından televizyona taşıdığı Duy Beni dizisinin sinema projesinin prodüksiyonunu Böcek Films üstlenecek.

Genclik Dizisi Duy Beni Sinema Filmi Oluyor 17499781 5445 M

Yönetmen Koltuğunda Gökçen Usta

Duy Beni dizisinin sinema filminde yönetmen koltuğuna başarılı isim Gökçen Usta oturacak. Film için yaz sonunda sete çıkılması planlanıyor. İlk olarak dizinin sevilen oyuncularına teklif götürülecek ve oyuncu kadrosu netleştirilecek.

Genclik Dizisi Du

Farklı sınıfsal hayatlardan gelen gençlerin arasındaki iyilik ve kötülüğün savaşını anlatan Duy Beni, yayınlandığı dönemde büyük ilgi görmüştü. Dizide Helin Kandemir, Caner Topçu, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan, Meltem Akçöl, Burak Can, Dilara Sümbül, Taha Bora Elkoca, İzzet Yüksek, Jasmine Berkiş, İbrahim Yıldız, Gökçe Güneş Doğrusöz, Sena Gençtürk, Aytaç Uşun, Ege Kökenli, Berk Hakman, Durul Bazan ve Utku Coşkun gibi başarılı oyuncular rol almıştı.

Beklentiler Yüksek

Gelir İdaresi Başkanlığı dev memur alımını başlattı! En az lise mezunu, KPSS şartı ile Gelir İdaresi Başkanlığı dev memur alımını başlattı! En az lise mezunu, KPSS şartı ile

Duy Beni dizisinin sinema filmi versiyonu, dizi hayranları arasında büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor. Prodüksiyon şirketi ve yönetmen, filmde dizinin ruhunu ve heyecanını yansıtmak için yoğun bir çalışma içerisinde. Film için yapılan hazırlıklar, sosyal medyada da geniş yankı buldu ve izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

Duy Beni'nin sinema filmi, yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören ve gençlerin sevgisini kazanan dizinin başarısını beyaz perdede de sürdürecek gibi görünüyor. Film için detaylar netleştikçe, izleyiciler ve hayranlar gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor.

Kaynak: FATMA SEDA CAN