31 Mart yerel seçimlerine sayılı saatler kala siyasi partiler yürüyüşlerini gerçekleştirdi. Bu kapsamda siyasi partiler Afyonkarahisar’da programlarını hızlandırdılar.
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı heyeti 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Eski Stadyum önünden Sevgi Yürüyüşüne başlayarak Zafer Meydanında yapılacak mitinge hareket etti.
Yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi ‘Değişim Yürüyüşü’nü gerçekleştirdi. Afyonkarahisarlı vatandaşlar, MHP yürüyüşüne bozkurt işaretleri ve Türk bayraklarıyla destek verdi.
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Adayı Burcu Köksal, değişim isteyenlerle birlikte şehirde seçim yürüyüşü gerçekleştirdi.
Partilerin yürüyüşlerinde vatandaş tarafından en yoğun katılımın Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi olduğu gözlendi.