İlçeler
Giriş Tarihi : 31-03-2023 15:09   Güncelleme : 31-03-2023 15:09

“Gurbetin Başkenti Emirdağız”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu mahalle toplantılarına devam ediyor

“Gurbetin Başkenti Emirdağız”

Mahallelerin sorunlarına daha hızlı ve etkili bir şekilde çözüm üretmek için Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu tarafından başlatılan mahalle istişare toplantıları devam ediyor.  Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, hem Emirdağ Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları mahallelilere anlatmak hem de mahallede var olan sorunları yerinde tespit etmek amacıyla Adaçal Mahalle Muhtarı Fuat Akgün ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Adaçal Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu burada yaptığı konuşmada; "5 yıllığına bize verilen emaneti layıkıyla taşımak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Mazeret üretmeden, sorunların hızlı bir şekilde çözümü için ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yaptığımız istişare toplantılarıyla sizlerin görüşlerine kulak vererek hem Emirdağımızı yarınlara taşıyor hem de yapılan hizmetlerin kalitesini yükseltmiş oluyoruz. Biz bu işin, hizmetin sevdalısıyız. Biz hep birlikte, koskocaman, Gurbetin Başkenti Emirdağız" ifadelerini kullanarak katılım sağlayan mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Vatandaşlarla birebir ilgilenen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu toplantı sonrasında beraberindeki birim müdürlerine taleplerin karşılanması adına talimatlar verdi. Yapılan istişare toplantısına Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Belediye Başkan Yardımcısı Vecdi Yürük, Meclis Üyeleri; Ahmet Köksal, Ceylan Aydoğan, Yüksel Arıkanlı, Adaçal Mahalle Muhtarı Fuat Akgün ile mahalle sakinleri katıldı. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

ODAK GAZETESİODAK GAZETESİ