Kupalar Başkandan! Kupalar Başkandan!

Hes ilaç Afyonspor, kritik bir maçta Kırklarelispor ile karşı karşıya geldi. Bugün kensi sahası ve seyircisi önünde gerçekleşen bu heyecan dolu mücadelede, ilk yarıyı Kırklarelispor'un 1-0 üstünlüğüyle tamamlandı. İkinci yarı boyunca baskısını artıran Afyonspor, aradığı golü uzatma dakikalarına kadar bulamadı. Ancak, maçın 90+4’te Mustafa Erkasap,  adeta zamanın durduğu bir anda topu ağlara göndererek maçın skorunu 1-1'e taşıdı ve takımına beraberliği getiren golü kaydetti. Afyonspor'un bu son dakika golü, takımın ve taraftarların yüzünü güldürdü. Maç boyunca gösterdikleri azmin ve mücadelenin meyvesini alan Afyonsporlu oyuncular, kendi sahasında değerli bir puanla ayrılmanın mutluluğunu yaşadı.

Hesilaç Afyonspor -Kırklarelispor

Hakemler: Taner Tuncer, Muhammet Oğuzhan Öztaş, Faruk Yağlı

Afyonspor: Boran Güngör, Batuhan Çakır, Mustafa Erkasap, Burak Topçu (Koray Zorlu dk. 46), Muhammed Mustafa Özbay (Hüseyin Şahin dk. 90), Samet Semiz, Emre Dayan, Osman Yavuz (Yunus Mertoğlu dk. 46), Utku Büyükköse (Emirhan Sefa Öz dk. 57), İrfan Köse, Hüseyin İçlek (Şükrü Kurt dk. 83)

Kırklarelispor: Mızhat Burak Sarı, Bedirhan Özyurt, Hüseyin Altuğ Taş (Efe Geçim dk. 90), Hüseyin Eray Karataş (Taşkın Kartal dk. 78), Furkan Fehmi Güneş (Recep Can Altınorak dk. 90), Muharrem Doğan, Erdinç Pekgöz, Sırat Yeşilördek (Erkam Kömür dk. 46), Okan Derici (Efecan Barlık dk. 78), Semih Üstün, Yücel Candemir

Goller: Erdinç Pekgöz (dk.43) (Kırklarelispor), Mustafa Erkasap (dk. 90+4) (Afyonspor)

Sarı kartlar: Hüseyin İçlek, Samet Semiz, Emre Dayan (Afyonspor), Erdinç Pekgöz, Furkan Fehmi Güneş, Efecan Barlık, (Kırklarelispor)

Kaynak: Duygu Özger