İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ve eşi Yasemin Şefkatli'nin ikiz bebeklerinden biri olan Ayel, sağlık sorunlarıyla mücadele etmeye devam ediyor. Dün, Ayel ikinci kez ameliyat edildi.

Volkan Demirel Boşanma İddialarını Yalanladı: "Haberler Doğru Değil" Volkan Demirel Boşanma İddialarını Yalanladı: "Haberler Doğru Değil"

İkinci Ameliyat Geçiren Bebek: Ayel

Ocak ayında dünyaya gelen ikiz bebeklerden biri olan Ayel, sağlık durumuyla ilgili endişeleri beraberinde getirdi. Kalp rahatsızlığı nedeniyle doğumun ardından hemen ameliyat edilen Ayel, 12 gün boyunca hastanede kalmıştı. Ancak dün, ikinci kez ameliyat masasına yattı.

Anne Şefkatli'nin Açıklaması

Yasemin Şefkatli, oğlunun sağlık durumuyla ilgili takipçilerine bilgi verdi. Ameliyat öncesinde dualarını isteyen Şefkatli, oğlunun durumunun iyi olduğunu belirtti. Şefkatli, "Dün gündüz hastaneye geldik, Ayel bu sabah operasyona alındı. Yoğun bakımdan çıktı, kendine geldi. Şimdi daha rahat bir sürece girdik. Her şey planlandığı gibi ilerliyor. Dualarınız için teşekkür ederiz" dedi.

Aileye Destek Mesajları

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, sosyal medya üzerinden aldıkları destek mesajlarına teşekkür etti. Aile, Ayel'in sağlığına kavuşması için duaların devamını istedi.

İbrahim Tatlıses'in Aile Mutluluğu

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ve gelini Yasemin Şefkatli, bebeklerinin sağlık mücadelesine kararlılıkla destek olmaya devam ediyor. Tatlıses ailesi, Ayel'in sağlığına kavuşması için umutlarını koruyor.

Kaynak: Ahmet Sarlık