Eski Maliye ve Tarım Bakanı İsmet Attila, İscehisar ziyareti kapsamında Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’le birlikte ilçe Mermer İhtisas OSB içerisinde bulunan Bakan Attila, Mermer Akademisini ziyaret etti. İş insanları ile bir araya gelen Bakan Attila, OSB Yönetim Kurulu Başkan v. Adnan Demirel ile OSB Müdürü Muhammed Bacaksız, Bakan Attila’ya OSB ve Mermer Akademisinin faaliyetleri hakkında genel bilgiler aldı.

“İSTİHDAMA KATKI SAĞLAMASI ZİYADESİYLE MUTLULUK VERİCİ”

Başkan Sarı ilk kez konuştu: "Bu bir sabotaj, sorumlusu bedelini ağır ödeyecek!" Başkan Sarı ilk kez konuştu: "Bu bir sabotaj, sorumlusu bedelini ağır ödeyecek!"

Maliye Bakanı olarak görev yaptığı süreçte İscehisar Organize Sanayi Bölgesi ve Küçük sanayi alanlarının tahsisinin yapılmasını sağlayan Attila, “Tahsisini yaptığımız alanın bu kadar gelişerek onlarca işletme ile ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlaması ziyadesiyle mutluluk verici” ifadelerini kullandı.  

Bakan Attila daha sonra OSB’de faaliyet gösteren Necmettin Ayyıldız mermer fabrikasını gezerek fabrikanın faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgiler aldı. N\S