Yıllarca atıl durumdayken Belediye Başkanı Mehmet Zeybek tarafından Afyonkarahisar’a kazandırılan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Olimpik Yüzme Havuzu önümüzdeki hafta Türkiye Yüzme Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ilimizde ilkleri gerçekleştirmeye yapılamayanı yapmaya şehre yeni eserler kazandırmaya devam ediyor.  Çok uzun yıllardır atıl vaziyette kalan çürümeye yüz tutmuş olan birçok kuruma devir edilen olimpik yüzme havuzu Başkan Zeybek’in gayretleriyle baştan sona yenilenerek hizmete alındı. Afyonkarahisar Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen organizasyonda Mehmet Muharrem Kasapoğlu Yüzme Havuzu il şampiyonasına ev sahipliği yaptı. Haftaya ise Türkiye Şampiyonası ilimizde yapılacak.

Emlak İlanlarında Sosyal Medya Düzenlemesi! Emlak İlanlarında Sosyal Medya Düzenlemesi!

AFYON’A HAYIRLI OLSUN

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek hem atıl tesisi Afyonkarahisar’a kazandırdı, hemde Türkiye Şampiyonasını Afyonkarahisar’a kazandırarak şehrin ekonomisine de katkı sağlayacak. Şampiyona ayrıca Afyonkarahisar’ımızın tanıtımına da büyük destek olacak. Başkan Zeybek, “Afyonkarahisar’ımıza, hemşehrilerimize hayırlı olsun. Yeni sporcular, yeni şampiyonlar yüreği sevgi dolu, cesaret dolu gençlerimizi buradan yetiştireceğiz. Şehrimize hizmet etme gayesi ile canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Gönlümüz bu tesisin atıl kalmasına razı olmamıştı ve şu an gelinen nokta ortada. Bu şehri ve gençliğimizi çok seviyoruz” ifadelerine yer verdi. N\S