Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez, İlçe ve Belde belediye Başkan Adayları, İl Genel Meclisi Adayları ve Belediye Meclisi Adayları kesinleşti. İşte o liste…

SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR, İLÇE VE BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Afyonkarahisar: Beytullah Karataş

Beyyazı: İsmail Dilek

Çayırbağ: Süleyman Balıkkaya

Çıkrık: Ramazan Uslu

Değirmenayvalı: Süleyman Tokmak

Erkmen: Mehmet Oğuz

Fethbey: Cengizhan Turgut

Gebeceler: Caner Önal

Işıklar: Muhammed Talha Beyazkaya

İşte MHP’nin Afyon için kesinleşen adayları! İşte MHP’nin Afyon için kesinleşen adayları!

Kocatepe: Sevgi Usta

Nuribey: Ahmet gül

Salar: Ahmet Oğuz

Susuz: Ahmet Önal

Sülümenli: Mehmet Fatih Şenel

Sülün: Ömer Topbaş

Başmakçı: Hüdai Mamak

Bayat: İlyas Dikici

Bolvadin: Hicazi Ertürk

Bolvadin/Dişli: Mustafa Korkmaz

Bolvadin/Özburun: Numan Türkay

Çay: Mehmet Akkoyun

Çay/ K. Karacaören: Süleyman Coşkun

Çay/Pazarağaç: Şükrü Eşme

Çobanlar: Hüseyin Şahin

Çobanlar/Kocaöz: Adem Çeliktaş

Dazkırı: Süleyman Korkmaz

Dinar: Fatih Emin Gençay

Dinar/Tatarlı: Recep Tayyip Gençay

Dinar/Haydarlı: Halil Gençay

Emirdağ: Doğan Bulduk

Emirdağ/Gömü: Mahmut Çengelci

Emirdağ/Davulga: Mustafa Ünlü

Evciler: Veysel Korkmaz

İhsaniye Hidayet Çelebi

İhsaniye/Döğer: Necmettin Ünlü

İhsaniye/Gazlıgöl: Hasan Hüseyin Demirel

İhsaniye/Kayıhan: Yakup Özgök

İhsaniye/Yaylabağı: Adem Dikici

İhsaniye/Seydiler: Nurettin Akkaya

Sinanpaşa: Hüseyin Ayva

Sinanpaşa/Ahmetpaşa: Recep Yakup Gül

Sinanpaşa/Akören: Ali Vehri

Sinanpaşa/Düzağaç: Yasemin İmren

Sinanpaşa/Güney: Sare Bayram

Sinanpaşa/Kılıçarslan: Muhammet Fatih Tabak

Sinanpaşa/Kırka: Recep Uslu

Sinanpaşa/Küçükhüyük: Melike Kurşun

Sinanpaşa/Serban: Fatma Coşkun

Sinanpaşa/Taşoluk: Alkanat Kılınç

Sinanpaşa/Tınaztepe: Menşure Zişan Arıkan

Sultandağı: Saniye Hazer

Sultandağı/Dereçine: Burcu Beşkardeş

Sultandağı/Yeşilçiftlik: Ayşe Gümüşkanat

Şuhut: Mustafa Zengin

Şuhut/Karaadilli: Hasan Oğuz

İL GENEL MECLİS ADAYLARI

1- Hasan Hüseyin Uğurlu

2- Safa Şenel

3- Mehmet Demir

4- Ethem Öncül

5- Halime Üyümez

6- Ali Gökşen

7- Ömer Özpınar

BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

1- Ali Hazer

2- Ahmet Beşkardeş

3- Beyda Demir

4- Mikail Çoban

5- İsmail Hakkı Dikkaya

6- Seher Demirsoy

7- Sefa Taşbaşı

8- Halil Sert

9- Fatih Dağ

10- Gökcan Karadağ

11- Mehmet Kasapoğlu

12- Meral Ünlü

13- Mehmet Özdemir

14- Mustafa Danışmaz

15- Ercan Ketenci

16- Erhan Akpınar

17- Laika Korkmaz

18- Fatıma Candan

19- Muammer Gökmen

20- Hümeyra Çakır

21- Melike Beril Kantürk

22- Hasan Çelik

23- Hanife Zengin

24- Mehmet Yazlı

25- Firdevs Akyüz

26- Emine İslen

27- İsmail Furkan Öztürk

KONTENJAN ADAYLARI

1- Hamza Gümüşkanat

2- Adnan Şenel

3- Mevlüt Yeşil

4- Recep Candan