İspanya rekor kırdı! İspanya rekor kırdı!

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu,  Gençlik, Spor ve Yurt Hizmetleri Müdürleri ve 14 Yurt Müdürü ile Şuhut’ta bir araya gelerek heyecan dolu bir toplantı gerçekleştirdi.
Bu toplantıda, Gençlik Haftası boyunca Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek birbirinden güzel ve dopdolu faaliyetler ele alındı.
İl Müdürü Kasapoğlu toplantının ardından yaptığı açıklamada Afyonkarahisarlıları gençlik ve spor faaliyetlerine katılmaya davet etti. Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı ve gençlik haftası boyunca yapılacak faaliyetler için hazırlıkların tamamlandığını söyledi. 
Gençlerimizin coşkusunu ve enerjisini doruğa taşıyacak bu etkinliklerde, neler mi olacak?
18 Mayıs Cumartesi günü saat 20:24’de Eski Müze önünden başlayıp Zafer Meydanında sona erecek Gençlik yürüyüşü, 19 Mayıs Pazar günü saat 14:00’da Zafer Meydanında yapılacak olan Gençlik Spor Festivali, spor turnuvaları, gösteriler, yarışmalar ve daha bir sürü etkinlik sizlerle olacak. 
İşte etkinliklerin tam listesi:
15-16 Mayıs 10:00-22:00 arası AFSÜ Gençlik Şenliği: Eğlence ve müziğin buluştuğu gençlik şenliği.
15-19 Mayıs 15:00-18:00 arası Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Etkinlikleri: Gençlik merkezlerinde çeşitli atölye çalışmaları ve etkinlikler.
16 Mayıs 14:00 AFSÜ Stand-Up Gösterileri: Gülmeye doyacağınız stand-up gösterileri.
17-18-19 Mayıs 10:00 Avrupa ve Türkiye Motokros Şampiyonası: Adrenalin dolu motokros yarışları.
18 Mayıs 20:24’de Gençlik Yürüyüşü: Hem spor yapıp hem de eğleneceğiniz coşku dolu bir gençlik yürüyüşü.
18-19 Mayıs 3x3 Basketbol: Heyecan dolu basketbol turnuvası.
Bocce, Triatlon, Badminton, Yüzme, Dağcılık, Su Kayağı, Flor Curling, Yüzme Yarışları, Tekvando, Halter, Jimnastik, Satranç, Masa Tenisi, Bilardo, Kano, Oryantiring: Çeşitli spor dallarında turnuvalar ve etkinlikler.
Etkinliklerle ilgili detaylı bilgi için Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Kaynak: Gamze Koçak