Başkan Koyuncu’nun hafızlık belgesi alan öğrencilere ödülü ne oldu? Başkan Koyuncu’nun hafızlık belgesi alan öğrencilere ödülü ne oldu?

Toplumun temelini oluşturan aile kurumunun sağlıklı bir şekilde varlığını devam ettirebilmesi için, Türk aile yapısını da korumanın bilinci içerisinde aileye ve aile bireylerine yönelik çalışmalar yapılacak merkez içerisinde incelemelerde bulunan Kaymakam Bilici, İlçe Müftüsü Vahit Demiral’dan merkezin genel durumuna dair bilgiler aldı.

osman bilici

Açılacak bu merkezin, toplumumuzun aile hakkında dini açıdan doğru bilgilendirilmesini sağlamak, aile yapısının korunmasına katkıda bulunmak, halkımızın özellikle aile bireyleriyle ilgili dini içerikli soru ve sorunlarına çözüm üretmek ve bu bağlamda ilgili kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yapılması, aynı zamanda gerekli olan durumlarda müracaat edenleri sağlık, hukuk ve güvenlik birimleri gibi uygun kurumlara yönlendirilmesi açısından ilçemize böyle bir hizmetin kazandırılmasından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Bilici, merkezdeki incelemelerinin ardından ziyaretini sonlandırdı.

osman bilici

Editör: Fadime Özkaran