Son dönemde artan ekonomik ihtiyaçlar karşısında bankaların sunduğu kredi fırsatları büyük önem kazanıyor. Bu bağlamda Denizbank, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yeni bir kredi kampanyasını duyurdu. TC kimlik kartı olan müşteriler için özel olarak tasarlanan bu kampanya, 40.000 TL kredi fırsatı sunuyor.

Denizbank’ın sunduğu bu avantajlı kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler için başvuru süreci oldukça basit ve kolay. İşte başvuru adımları:

En yakın Denizbank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kimlik ve gelir belgenizi yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Şubede müşteri temsilcisi ile görüşerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizbank internet bankacılığı üzerinden de başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra kredi başvuru menüsünü seçerek başvuru formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Denizbank’ın mobil uygulamasını kullanarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kredi başvuru menüsüne giderek istenen bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

15 Haziran'da Mağazalarda Alışveriş Zirve Yapacak! 15 Haziran'da Mağazalarda Alışveriş Zirve Yapacak!

Ayrıca, telefon bankacılığı ile başvuru yapmak da mümkün. Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Telefon üzerinden size sorulan kimlik ve gelir bilgilerini doğru bir şekilde vererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bu özel kredi kampanyasından yararlanmak için TC kimlik kartı sahibi olmanız yeterli. Ayrıca başvurunun olumlu sonuçlanması için kredi notunuzun belirli bir seviyenin üzerinde olması, gelir belgenizin ve çalışma durumunuzun da değerlendirme sürecinde dikkate alınacağı unutulmamalıdır.

Denizbank, müşterilerine sunduğu bu fırsatla ekonomik ihtiyaçlarına çözüm arayanlara destek olmayı hedefliyor.

Kaynak: GAMZE KOÇAK