Miting havasında geçen buluşmalarda vatandaşlar Köksal’a sloganlarıyla destek verdi. Başkan adayı Köksal, seçim çalışmaları kapsamında bu güne kadar gerçekleştirdiği ziyaretlerde siyasi görüşü ne olursa olsun her kesimden insanın desteğini gördüğünü söyledi.

Köksal: ‘’Ben uykusuz kalmaya hazırım!’’

ALNIMDAN AKAN HER DAMLA TER MEMLEKETİME HELAL OLSUN

Kendisine gösterilen teveccühün sandıkta da lehine sonuç doğuracağını ifade eden Köksal, şöyle konuştu: “Bu güne kadar gerçekleştirdiğim ziyaretlerde gördüğüm kadarıyla esnafı, emeklisi, işçisi, çalışanı, çalışmayanı, genci, yaşlısı siyasi görüşü ne olursa olsun hemşehrilerimden destek görüyorum. Bu seçimin bir Afyonkarahisar meselesi olduğunun herkes farkında. Siyasi görüşlerini bir kenara bırakıp bu güzel memleketimiz için omuz omuza veren hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Uzun ve yorucu bir süreçti, yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı yürüttük ama inanıyorum ki daha yoğun ve tempolu bir 5 yıl bizi bekliyor. Hemşehrilerimin teveccühü ile 1 Nisan sabahı bu kenti el ele verip yöneteceğimiz 5 yılın ilk günü olacak. Yorulmaya, koşturmaya, uykusuz kalmaya hazırım. Benim alnımdan akan her damla ter bu memlekete helali hoş olsun.”

Köksal: ‘’Ben uykusuz kalmaya hazırım!’’

Devlet Bahçeli, Yerel Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi: 'Oy oranları düştü' diyenlere ateş püskürdü Devlet Bahçeli, Yerel Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi: 'Oy oranları düştü' diyenlere ateş püskürdü

ŞEHRİN TÜM SORUNLARINA HAKİMİM

Bu şehrin tüm sorunlarına hakim olduğunu ifade eden Köksal, açıklamasına şöyle devam etti: “Bu şehri karış karış gezdim. Kimseyi ayırt etmeksizin herkesi dinledim. Vekil olduğum için zaten her türlü sorundan ve sıkıntıdan yıllardır haberim oluyor. Şimdiye kadar tarafıma iletilen her türlü sorunu çözmeye çalıştım. Hiç kimseyi görmezden duymazdan gelmedim.Haksızlığa göz yummadım. Bundan sonra da hemşehrilerimden aldığım yetkiyle bu şehirde gelişen, kalkınan bir profil oluşturmaya kararlıyım. Zafere az kaldı, inanıyorum ve hemşehrilerime güveniyorum.”

Köksal: ‘’Ben uykusuz kalmaya hazırım!’’