Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal, Afyonkarahisar’ı karış karış gezerek adaylık sürecinde vatandaşlarından güç almaya devam ediyor. Girdiği her ortamda hemşehrilerinden yoğun ilgi gören Köksal, ziyaretlerini hem gündüz hem gece gerçekleştiriyor.

burcu köksal

AFYONKARAHİSAR DEĞİŞİMDEN YANA

Bugüne kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Milletvekili olarak verdiği mücadeleye bundan sonra Afyonkarahisar Belediye Başkanı olarak devam etmek istediğini söyleyen Köksal,  bu kapsamda gece gündüz demeden Afyonkarahisar’ı karış karış geziyor.

Uluçay: Terör örgütü söz konusu olduğunda üç maymunu oynuyorlar! Uluçay: Terör örgütü söz konusu olduğunda üç maymunu oynuyorlar!

Uydukent pazar yerinde coşkuyla karşılanan Köksal, esnaflarla bir araya gelerek onların görüşlerini aldı. Köksal, akşam ziyaretini de Kışlacık Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

burcu köksal

Ziyaretlerinin ardından açıklamada bulunan Burcu Köksal, “Afyonkarahisarlı hemşehrilerimin coşkulu karşılamaları girdiğim her ortamda beni çok mutlu ediyor. Güzel şehrimizin geleceği için çıktığım bu yolda yalnız olmadığımı hissetmek bana güç kuvvet veriyor. Hemşehrilerimle kucaklaşmak, onlarla hasbihal etmek, bana inanıp güvendiklerini görmek bana azim veriyor. Değişimden yana olduklarını söyleyen hemşehrilerimin kurduğu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.”

burcu köksal

KIŞIN ISINMAYAN EV, DOYMAYAN KARIN, ÜŞÜYEN ÇOCUK KALMAYACAK

Belediye Başkan Adayı Köksal, “Attığımız her adımın hesabını vereceğiz” diyerek şeffaf bir belediyecilik yapacaklarının altını çizdi.

burcu köksal

Köksla, “Belediyecilikten anlamayan, ehil olmayan yönetimler esnafımızı da vatandaşlarımızı da çok yıpratmış. Biz onların yoluna koyulan taşları tek tek toplayacağız. Bu şehir esnafıyla kalkınacak. Kışın ısınmayan ev, doymayan karın, üşüyen çocuk kalmayacak. Sosyal belediyecilik neymiş göstereceğiz. Attığımız her adımın hesabını vereceğiz. Ben hemşehrilerimin vekaletini alıp Meclise girdiğimde bunun sorumluluğunu bir an bile unutmadım. Belediye Başkanı seçildiğimde de böyle olacak” diye konuştu.  

KÖKSAL, KIŞLACIK’TA RÜZGAR GİBİ ESTİ

Kışlacık’ta halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Burcu Köksal, bölge halkına fabrika ve doğalgaz sözü vererek, “Kışlacık’ta kuracağımız içme suyu fabrikasıyla hem Kışlacıklı hemşehrilerimiz hem de ilimiz kalkınacak. Ayrıca Kışlacık’ta yaşayan hemşerilerimizi sobadan kömürden kurtarıp doğalgaza kavuşturacağız. Özümüz sözümüz bir. Gerçekleştirilemeyen vaatlerden bıktık artık. Verdiğimiz vaatleri hayata geçirmek için hemşehrilerimizin bana verdiği güç yeterli. En büyük kaynağım hemşehrilerimin bana olan inancı ve güvenidir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: GAMZE KOÇAK