Türkiye’nin EURO 2024'te gruptan çıkma ihtimalleri ve muhtemel rakipleri! Türkiye’nin EURO 2024'te gruptan çıkma ihtimalleri ve muhtemel rakipleri!

Icardi, 2023-24 sezonunda Galatasaray ile üst üste ikinci kez lig şampiyonluğu yaşarken, aynı zamanda gol kralı oldu. Sezon başında Suudi Arabistan'dan gelen yıllık 40 milyon euro teklifini de reddederek Galatasaray'a bonservisiyle transfer olmuştu.

Sabah'ın haberine göre, ABD'den gelen son teklifleri de reddeden Icardi, kariyerini Galatasaray'da sürdürmek istediğini belirtti. Şampiyonluk kutlamalarında yaptığı açıklamada, "Milyonlarca euro teklifler geldi. Ben buraya para için gelmedim, şampiyonluk için geldim. Seneye de burada olacağım ve 5. yıldız için çalışacağım" dedi.

Icardi ve eşi Wanda Nara, çocuklarının İstanbul'daki okul kayıtlarını yenileyerek tatile çıktı. İlk sezonlarında rezidansta yaşayan çift, Göktürk taraflarında bir villaya taşındı. Mauro Icardi'nin yıllık 10 milyon euro kazandığı Galatasaray ile 2 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

Kaynak: CEMİLE KAYTAN