İscehisar'da belediyecilik konusunda 35 yıllık tecrübeye sahip olan Necati Günsel, Milliyetçi Hareket Partisi'nden Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı. Günsel, bu deneyimiyle İscehisar'ın ihtiyaçlarını yakından bildiğini ve ilçeye en iyi hizmeti sunacağının sözünü verdi.

MHP Adayı Necati Günsel, İscehisar'ın prestijli projelerle bir mega şehir izlenimi vereceğini belirterek, ilçenin girişlerini büyükşehir estetiği ile tasarlayacaklarını vurguladı. Bu sayede İscehisar'ın sadece bir ilçe değil, aynı zamanda kentsel bir cazibe merkezi olmasını hedeflediğini ifade etti.

günsel

ESNAFIMIZ DÜKKAN SAHİBİ OLACAK

İscehisar'ın karşı karşıya olduğu temel sorunlara da değinen Günsel, ilçede yaşanan imar, altyapı problemleri, mermer fabrikalarının yol durumları ve küçük sanayideki dükkan sıkıntılarına çözümler geliştireceklerini belirtti. Özellikle çarşı merkezindeki esnafların dükkan sıkıntılarını gidermek adına projeler hazırlayarak, esnafların beş yıl içinde dükkan sahibi olmalarını sağlayacaklarının altını çizdi.

Milletvekili Olgun; “Lütuf istemiyoruz, herhangi bir taltif de istemiyoruz” Milletvekili Olgun; “Lütuf istemiyoruz, herhangi bir taltif de istemiyoruz”

İLÇEYİ YAŞANABİLİR ŞEHİR HALE GELECEK

Son olarak Günsel, İscehisar'da yaşayanların aileleriyle keyifli zaman geçirebilecekleri piknik alanları oluşturmayı planladıklarını ve ilçeyi yaşanabilir bir hale getirme sözü verdi. Günsel, tüm bu projeleri İscehisar halkının huzurunda duyurduğunu ve kendilerine hizmet etme konusunda kararlı olduğunu dile getirdi.