Afyon’da her mahalleye eşit hizmet! Afyon’da her mahalleye eşit hizmet!

MHP'nin üretken belediyeciliğinin Dişli ve Özburun’da da hayat bulacağını kaydeden Taytak, "Dişli ve Özburun Beldesi'ndeki vatandaşlarımıza bizlerin yanında oldukları için teşekkür ediyorum. Bundan sonra vatandaşlarımızla koordineli ve istişare halinde beldemize hizmet edeceğiz. Sıklıkla şahsım dahil il başkanımız Ahmet Kahveci ve il yönetimimiz ile birlikte belediye başkanlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelip ben değil biz olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda eksiklerin sorunların giderilmesi noktasında hizmetlerimizi sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

mhp

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci: “VEKİLİMİZİN DESTEKLERİ İLE BAŞKANLARIMIZIN HER YANINDAYIZ”

İl Başkanı Ahmet Kahveci, “31 Mart yerel seçimler öncesi il genelinde Sayın Vekilimiz ile birlikte yoğun bir seçim dönemi geçirdik. İl genelinde sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı bırakmadık. Allaha şükürler olsun seçimlerde de ilimizde önemli bir başarı elde ettik. Geçtiğimiz dönemde Sayın Vekilimizin büyük destekleri ile belediye başkanlarımız kısa zamanda seçim vaatlerini yerine getirdiler. Yine bu dönemde de Sayın Vekilimizin destekleri ile belediye başkanlarımızın her zaman yanında olacağız. Ben buradan seçilen belediye başkanlarımıza tekrar hayırlı olması diliyorum” dedi.

Kaynak: FADİME ÖZKARAN