31 Mart yerel seçimleri sonrasında kesin olmayan sonuçlarla birlikte Afyonkarahisar Belediye Başkanının Burcu Köksal olmasının ardından AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yudunuseven sosyal medya üzerinden mesaj yayınladı.

Milletvekili Olgun; “Lütuf istemiyoruz, herhangi bir taltif de istemiyoruz” Milletvekili Olgun; “Lütuf istemiyoruz, herhangi bir taltif de istemiyoruz”

Milletvekili Yurdunuseven Yaptığı paylaşımda “Yerel seçim sürecini kazasız bir şekilde tamamladık. Şimdiye kadar 22 yıllık iktidarımız döneminde milletimizin üzerinde bir güç tanımadık tanımıyoruz. Milletimizin vermiş olduğu karar ve mesajın başımızın üzerinde bir yerinin olduğu bilinciyle yine milletimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. İlimiz genelinde 9 İlçe ve 24 Belde Belediye Başkanlığını kazandık. Seçimleri kazanan Belediye Başkanı, Meclis Üyesi, İl Genel Meclisi Üyeleri ve muhtarlarımızı tebrik ediyorum. Rabbim ilimiz ve ülkemiz için her şeyin en iyisini nasip etsin. Daha gidecek çok yolumuz var” dedi.