Sakarya Serdivan'da 155 metrekare arsa mahkeme kararı ile satılacak! Sakarya Serdivan'da 155 metrekare arsa mahkeme kararı ile satılacak!

Nevşehir Merkez'de 699 metrekare arsa hakkında detaylar şu şekildedir:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/9 ORT. GİD. SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları aşağıda yer almaktadır.

1 No'lu Taşınmazın Özellikleri

Nevşehir İli, Merkez İlçesi Raşitbey Mahallesi 2970 Ada 1 Parsel sayılı Arsa vasfındaki taşınmazın satışı yapılacaktır. İmar planına göre köşe başı parseldir. Çevresinde henüz bir yapılaşma yoktur. İmar Durumu : Ayrık nizam 2 kata müsaadeli konut alanına isabet etmekte olup yapılaşma koşulları TAKS:0,30 , KAKS:0,60 'tır. Adresi : Raşitbey Mah. 2970 Ada 1 Parsel Merkez/NEVŞEHİR Yüzölçümü : 699 metrekare Arsa Payı : Tam Kıymeti : 594.150,00 TL KDV Oranı : %10

Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

ilan hakkında daha fazla bilgi almak için ilan.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz...