Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden oyuncu Gülşah Çomoğlu, son yolculuğuna uğurlandı. Törende ayakta durmakta zorlanan Çomoğlu'nun eşi, annesi ve kardeşi gözyaşlarına boğuldu.

Oyuncu Gulsah Comoglu Son Yolculuguna 17379021 3445 M

Anaokulunda şok eden görüntüler! Anaokulunda şok eden görüntüler!

Umudun Kıyısında, Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi, Yüksek Sosyete ile Kasaba Doktoru gibi dizilerde rol alan ve 2 yıl önce kansere yakalanan Gülşah Çomoğlu, hayatını kaybetti. Gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Oyuncu Gulsah Comoglu Son Yolculuguna 17379021 4157 M

"Ailesi ve Sevenleri Cenazedeydi"

Çomoğlu için Üsküdar Altunizade'de bulunan Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Çomoğlu'nun ailesi, yakınları ve arkadaşları katıldı. Gülşah Çomoğlu'nun eşi Gökhan Günal, taziyeleri kabul etti. Acılı eş, kardeş ve anne cenaze namazında gözyaşlarına boğulurken yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildi. Evlat acısıyla yıkılan anne, kızının tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Çomoğlu'nun kendisi gibi oyuncu olan kuzeni İlayda Alişan da cenaze töreninde ayakta durmakta zorlandı. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından helallik alındı, dualar edildi. Çomoğlu, Kanlıca Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Oyuncu Gulsah Comoglu Son Yolculuguna 17379021 5445 M

"Kısa Bir Ömür, Büyük Bir Miras"

Pera adını verdiği bir kız çocuğu olan Çomoğlu'nun ölüm haberini de dün eşi Gökhan Ünal verdi. Eşinin vefatıyla kahrolan Ünal, "Canım eşim, hayatımın neşesi, güzel kızımın annesini maalesef kaybettik" ifadelerini kullandı.

"Gülşah Çomoğlu Kimdir?"

Gülşah Çomoğlu, 30 Mayıs 1986'da Ankara'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Konservatuvar Bölümü'nden mezun olan Çomoğlu, İki Efendinin Kuşağı, Troyalı Kadınlar, Kafatası, Yeşil Kuş, Tanrı, Hürrem Sultan, Camdan Kalp, Venedik Taciri adlı tiyatro oyunlarında rol aldı. Unutma Beni adlı dizide Asuman karakterini canlandıran oyuncu, Kasaba Doktoru'nda ise Bahar rolündeydi.

Kaynak: GAMZE KOÇAK