2 milyondan fazla Müslüman hacı oldu! 2 milyondan fazla Müslüman hacı oldu!

Ziyaretleri esnasında Belediye Başkanlarını, Parti teşkilatlarını ve esnafları ziyaret eden Milletvekili Ali Özkaya, yapılacak yatırımlar için yerinde incelemelerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Özkaya, vatandaşların taleplerini dinledi. Ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekili Özkaya, “6 İlçemizde Belediyelerimizi, vatandaşlarımızı, yatırım alanlarını ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz kapsamında Belediyelerimiz tarafından yapılacak yatırımlar için yapabileceklerimizi, vatandaşlarımızı taleplerini, teşkilatlarımızın beklentilerini ve esnaflarımızın önerilerini konuşup dinledik” dedi.

Özkaya (1)-1

Yapacağımız çok iş var

Milletvekili Özkaya, “Şehrimiz için yapacağımız çok iş var, İnşallah hükümetimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde şehrimizi daha iyi bir noktaya taşımanın gayretindeyiz” dedi. Her an vatandaşlarla bir arada olduklarını ifade eden Milletvekili Özkaya, “AK Parti milletimiz ile olan kutlu yürüyüşüne devam ediyor. İnşallah milletimizin desteği ile eksiklerimizi tamamlayıp ülkemizi içerisinde bulunduğu durumdan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü iradesiyle çıkarıp, daha iyi noktaya taşıyacağız. Dünyada tamiri zor bir tahrip bırakan pandemi sonrasında yaşadığımız acısı tarif edilemeyen asrın felaketi ile yaşadığımız zorlukları da milletimiz ile el ele atlatacağız. Her alanda gerçekleştirilen muazzam eser ve reformlarını artırarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Efwfwefwefwefwe

İHYA ETMEYE DEVAM

Belediye ziyaretlerine ilişkin de açıklamalarda bulunan Milletvekili Özkaya, “AK Parti Belediyeciliği anlayışı ile şehirlerimizi ihya etmeye devam edeceğiz. Afyonkarahisar’ımıza hizmet etme niyetinde olan, kutuplaştırmayan, ötekileştirmeyen ve kamu yararı güden tüm belediye başkanlarımızın da her hayırlı işinin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. Biz ayrıştırmadan değil, birliktelikten, ortak akıldan yana Afyonkarahisar’ımızın tamamına hizmet etme gayesi ile yolumuza devam edeceğiz” dedi. 

Wdqdwdq

Kaynak: GAMZE KOÇAK