AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir'in Afyonkarahisar programına eşlik eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar Merkez de teşkilat mensupları ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Özkaya, Köksal için bunu da söyledi!: ‘Rozetlerinden utanıyorlar!’

Ayşe Keşir ile birlikte esnafların istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Özkaya, burada yaptığı konuşmada, "AK Parti hükümetleri döneminde kadın hakları, kadın-erkek eşitliği, kadınların eğitime, iş hayatına ve karar mekanizmalarına eşit ve etkin katılımı, istihdamı, sosyal güvenliğinin ve siyasi temsilinin güçlendirilmesi, kadına yönelik şiddetin önlenmesi gibi başlıklarda sayısız hukuki reform gerçekleştirdik. Tabi bu reformların en başında da Anayasada veya kanunlarda yasak olmamasına rağmen bir takım yan mevzuatlarla haksız uygulamalarla, CHP zihniyetine karşı yürütülen başörtüsü  yasaklarının kaldırılması ve kadınlara bu konuda özgürlükler getirilmesi konusu gelmektedir’’ dedi.

Odak duyurmuştu Odak duyurmuştu

Özkaya, Köksal için bunu da söyledi!: ‘Rozetlerinden utanıyorlar!’

‘AK PARTİ HÜKÜMETİ BASKICI ANLAYIŞA KARŞI DİK DURUR’

Sözlerinin devamında ana muhalefet partisi CHP’ye yüklenen Milletvekili Özkaya, CHP zihniyetinin hiçbir zaman değişmediğini, aynı yasakçı düşünce yapısını şu anda da koruduklarını fakat halkın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti hükümetlerine gösterdiği üstün teveccüh ile bu yasakçı ve baskıcı anlayışa karşı dik durulabildiğini ifade etti. Konuşmasının devamında CHP’nin imkan bulabilecekleri takdirde aynı baskıları ve yasakları yaşatmaktan geri durmayacaklarına inandığını belirtti.  

Özkaya, Köksal için bunu da söyledi!: ‘Rozetlerinden utanıyorlar!’

‘HÜSEYİN ATLI 5 YIL DAHA GÖREVE DEVAM EDECEK’

Daha sonra Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı tarafından hizmete kazandırılan Millet Kafe’nin açılışına katılan Milletvekili Özkaya, Çay ilçesinde bulunan üç belediyenin üçünde de 31 Mart akşamı AK Parti bayrağının zafere taşınacağından emin olduğunu söyledi. Milletvekili Özkaya, “Hüseyin Atlı Başkanımız ilçemizde geçtiğimiz 5 yılda çok güzel hizmetler yaptı. Şimdide ilçemize kazandırdığı bu güzel tesisin “Millet Kafe”nin açılışını yapıyoruz. Yeşil Çaylı hemşehrilerimizde göstermiş oldukları teveccüh ile Hüseyin Başkanın 5 yıl daha göreve devam edeceğini gayet açık bir şekilde gösteriyor. Buradan tüm Çaylı hemşehrilerime teşekkür ediyor ve 31 Mart akşamı Çay’da bulunan üç belediyenin üçünün de alarak yola devam edeceğimize inanıyorum’’ dedi.

‘ROZETLERİNDEN UTANIYORLAR’

CHP’nin Afyonkarahisar’da oy alamayacaklarını fark ettiklerini ve bu nedenle yeni icatlar bulduklarını söylen Özkaya, ‘’Son olarak çıkmışlar ‘Siyaseti Ankara’da bıraktım bir tek ay yıldızlı rozetim var, bununla bu memlekete hizmet etmek istiyorum’ demişler. Bir kere şu konuya açıklık getirelim. Sen siyaseti Ankara’da bırakmadın sana bıraktırdılar. Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekledin o gidince Özgür sildi seni. Geçen günde hepimiz gördük meydanda Ekrem de kovdu seni. Şimdi amaç ne? Amaç belli, Afyonkarahisar’da benim milliyetçi muhafazakar insanlarımı milliyetçi söylemlerle kandırıp, belediye başkanlığını kurtarırım hesabındasın ama nafile uğraşıyorsun.  Afyonkarahisar’dan CHP ye oy çıkmaz, Afyonkarahisarlı olan biteni gayet iyi görüyor. Afyonkarahisarlının Allah’ın izni ile bunlara geçit vermeyeceğini gördükleri için herhalde CHP rozetinden utanıyorlar. Bir tek Ay Yıldızlı rozetim var diye dolaşıyorlar? Soruyoruz, utanıyor musunuz CHP rozetinden de bir tek Ay Yıldızlı rozetin arkasına saklanıyorsunuz?” dedi.