AK Parti'nin "tevazu, samimiyet ve gayret" temasıyla düzenlenen "Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" sona erdi. Kızılcahamam'da 3 gün süren kampta, yerel seçim sonuçları değerlendirildi, şehirlerin ihtiyaçları ve projeler ele alındı.

Şahin, Erkmen için taleplerini iletti!

Afyonkarahisar'da deprem sonrası 60 riskli okul binasının son durumu ne? İGM'de gündeme geldi! Afyonkarahisar'da deprem sonrası 60 riskli okul binasının son durumu ne? İGM'de gündeme geldi!

Erkmen Belediye Başkanı Yücel Şahin de, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Şahin, Erkmen için taleplerini iletti!

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde AK Partili belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, toplantının hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Yücel Şahin, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen partimizin Yerel Yönetimler Değerlendirme ve İstişare Toplantısı’na katıldık. Sayın Cumhurbaşkanımızın hitaplarını dinledik. Toplantımızın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Şahin, Erkmen için taleplerini iletti!

Kaynak: FATMA SEDA CAN