Sandıklı'nın Sorkun köyünde gerçekleştirilen oku-sor etkinliği, büyük bir katılımla yapıldı. Etkinliğe, Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Sorkun Ortaokul Müdürü Alaattin Coşkun'un Konuşması
Sorkun Ortaokul Müdürü Alaattin Coşkun, etkinlikte bir konuşma yaparak katılımcılara teşekkür etti ve etkinliğin amacına değindi. Coşkun, "Bu tür etkinlikler, öğrencilerimizin kendilerini ifade etmeleri ve toplumsal becerilerini geliştirmeleri açısından büyük önem taşıyor" dedi.
Öğrencilerden Renkli Gösteriler
Etkinlikte öğrenciler, halk oyunları gösterisi sundu ve bu gösteri izleyicilerden büyük alkış aldı. Daha sonra, öğrencilerin hazırladığı standlar gezildi ve sergilenen projeler incelendi.