31 Mart Yerel Seçimlerinin Ardından İl Genelinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden İl Genel Meclisi Üyeliğine Seçilen Meclis Üyeleri, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı Mecliste ziyaret etti.

“31 MART SEÇİMLERİNDE AFYONKARAHİSARIMIZDA BAŞARIYLA ÇIKTIK”

İl Genel Meclis üyeliğine seçilen meclis üyelerine tebrik ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Taytak, “31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşlarımızın takdiri ile İl Genel Meclis Üyeliklerine seçildiniz. Seçildiğiniz ilçelerinizde beldelerinizde ve köylerinizde her türlü hizmeti yapmak üzere çok kıymetli bu görevi devraldınız. Hepiniz de bunun sorumluluğu ve bunun yükümlülüğü var. Ben öncelikle her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Gereken her türlü fedakarlığı ve özveriyi yaparak çalışacağınıza gönülden inanıyorum. Hepiniz Onurla gururla hemşerilerimizi temsil edeceksiniz. Verilen sözleri yerine getirmek boynunuzun borcu olacak. Sizler, ülkesini milletini seven insanlarsınız. Halkımızın iradesine sahip çıkacağınıza hiç şüphem yok.  31 Mart seçimlerinde Afyonkarahisar’ımızda başarıyla çıktık. İlçe belediye sayımızı ve il genel meclis üyesi sayımızı çok şükür ki artırdık. Sizlere güvenenleri üzmeyeceksiniz, kırmayacaksınız. Yapılabilecek hizmetleri gece gündüz demeden yapmaya çalışacaksınız. Ben siz kıymetli kardeşlerime gelen ve bizim çözmemizi istediğiniz talep ve isteklerde dün olduğu gibi bugün de yanınızda olacağımı ifade etmek istiyorum.”

Afyon'daki otobüs kazasında acı haber geldi! Afyon'daki otobüs kazasında acı haber geldi!

“BİZ HAYIRLI BİR YOLDAYIZ, DOĞRU BİR YOLDAYIZ”

Taytak, “Biz hayırlı bir yoldayız, doğru bir yoldayız. Hep birlikte Liderimizin izindeyiz, emrindeyiz. Cenabı Allah Genel Başkanımız Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’ye hayırlı uzun ömürler versin. Bizim sevdamız Afyonkarahisar’dır, bizim sevdamız milletimizdir, bizim davamız hizmettir. Cenab-ı Allah milletimizi ve devletimizi korusun” dedi.

İl Genel Meclis Üyeleri Milletvekili Taytak’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederek, Afyon mermerinden yapılmış isimlik hediye ettiler. Sonrasında Türkiye Büyük Millet Meclisini ve Genel Kurulu gezdiler.

Ziyaret sonrası Milletvekili Mehmet Taytak ve İl Genel Meclis Üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve Grup Müdürü Fikret Hayali ile bir araya geldi.

Kaynak: FADİME ÖZKARAN