AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çarşamba pazarı esnafını ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

Hüseyin Ceylan Uluçay

“Şimdiki CHP Genel Başkanını Zaten Kimsenin Taktığı Yok” “Şimdiki CHP Genel Başkanını Zaten Kimsenin Taktığı Yok”

“Gerçek belediyecilik denildiğinde akla AK Partimiz geliyor”

Uluçay, esnaf ziyaretlerinde bir açıklama yaparak; “Bugün Çarşamba pazarı esnaflarımızı ziyaret ettik. Sağolsunlar esnaflarımız bizlere her zaman teveccühlerini ve desteklerini gösteriyorlar. Bizler de onların düşünce ve taleplerini alıyoruz. Göreve geldiğimizde yine esnaflarımız ve hemşehrilerimizle istişare ederek bütün taleplerini gerçekleştireceğiz inşallah. Bizler zaten daha önce de belirttiğimiz gibi esnaflarımızın taleplerine hakimiz, bu talepleri de yeni dönemde de ivedilikle gerçekleştirmek noktasında çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Hüseyin Ceylan Uluçay

Ak Parti Belediyeciliği bir kez daha zirveye taşınacak

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar’da da AK Parti Belediyeciliğinin bir marka haline geldiğini söyleyen Uluçay, ‘’Gerçek belediyecilik denildiğinde de yine akla vatandaşlarımızın teveccühü ile AK Parti’miz geliyor. Bizlere gösterilen bu teveccühün asıl kaynağı ortaya koyduğumuz eserlerimiz ve hemşehrilerimize kazandırdığımız hizmetlerimizdir. Biz de Allah’ın izniyle yeni dönemde AK Parti Belediyeciliğini bir kez daha zirveye taşıyacak layıkıyla hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Hüseyin Ceylan Uluçay

Kaynak: GAMZE KOÇAK